شرکت بویا و محصولات آن

  • نویسنده : لوازم استریمری
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399
  • 0 کامنت

شرکت بویا و محصولات آن

آقا این چند وقت اخیر به خصوص توی قرنطینه خیلی ها به سمت تولید پادکست، کتاب صوتی، کلیپ های یوتیوبی و... رو آوردن و الان خیلی روی بورس هستند. حالا بر اساس این نیاز، امروز میخوام بهتون یه شرکت خوب که همین محصولات صوتی تولید میکنه و بسیار هم مناسبن رو معرفی کنم.

شرکت بویا

شرکت بویا (BOYA) که در زمینه وسایل صوتی فعالیت دارد، در سال 2007 در شهر شنزن در نزدیکی هنگ کنگ کار خود را آغاز کرد. ویژگی محصولات این شرکت این است که با اینکه روز به روز پیشرفت میکنند ولی در عین حال هنوز هم به صرفه اند و هزینه مناسبی دارند.

شرکت بویا به میزان زیادی مشتری مدار است. همچنین فضا را برای کارمندانش باز گذاشته تا بتوانند رشد کنند. تمرکزشرکت  BOYA  روی مدیریت داخلی و عملکرد صدا باعث شده است تا سیستم مدیریت و تجارت کارآمد و استانداردی داشته باشد که در آن به صورت علمی روی صدا کار می‌کنند. تمام تلاش و هدف این شرکت، تولید خدمات و محصولات به ماهرانه ترین شکل ممکن خودش است.

محصولات شرکت بویا

محصولات این شرکت به دو دسته ی لوازم جانبی صوتی عکاسی و لوازم جانبی دیجیتال تقسیم میشود. هر یک از محصولات شرکت BOYA، شامل اشتیاق و دانش واقعی برای یک تجربه صوتی عالی و اولین انتخاب برای استودیو، مصاحبه، تبلیغات، علاقه مندان به عکاسی و گزارشگری و... است.

حال چندی از محصولات این شرکت را بررسی میکنیم.

میکروفن:

مهم ترین و معروف ترین محصول این شرکت میکروفون ها می باشند. تنوع موجود در میکروفون های شرکت بویا یکی دیگر از نقاط مثبت این شرکت محسوب میشود. میکروفون های مینیاتوری، یقه ایی، پایه دار، میکروفون های خازنی دو کپسولی و انواع بسیاری دیگر.

میکروفون بویا

محصولات دیگر این شرکت هم بسیارند به عنوان مثال: آداپتور های صوتی، هدفون، دیافراگم، لوازم جانبی و... .

حالا اگه شما قصد ضبط پادکست، گزارش و یا ضبط صدا به هر دلیل دیگه ایی دارید میتونید محصولات به صرفه و با کیفیت این شرکت رو از سایت خودمون ینی حاجی گیم تهیه کنید