خرید بازی FIFA 21 نسخه ی استاندارد | نسخه ی فیزکی بازی FIFA 21

  • نویسنده : عناوین بازی
  • چهار شنبه 26 خرداد 1400
  • 0 کامنت

خرید بازی FIFA 21 نسخه ی استاندارد

با خرید FIFA 21  استاندارد ps4 ،و هم میتونید بصورت تک نفره و هم بصورت آنلاین و چند نفره بازی کنید چه در خیابان و چه در استادیوم ، FIFA 21 بیشتر از هر زمان دیگری بازی دارد - از جمله لیگ قهرمانان UEFA و CONMEBOL لیبرتادورس.


با دریبل زدن سریع ، مدافعان گذشته را منفجر کنید. کار سریعتر با پا باعث می شود تا در موقعیت های تک به تک کنترل و پاسخگویی بیشتری داشته باشید ، در حالی که مهارت های جدید باعث می شود مدافعان در گرد و غبار باشند.


مهاجمان کلاس جهانی با آخرین مدافعی که در خانه باقی مانده است هم سطح باقی می مانند ، بازی سازان به دنبال فضایی برای کار در بین خطوط هستند ، در حالی که بهترین مدافعان خطوط عبور را به طور موثرتری می بندند.


Creative Runs  گزینه های جدیدی برای تأثیرگذاری بر حرکت تیم شما در خارج از توپ ، ایجاد انقلابی در حمله و ایجاد روش های بیشتر برای شکست دفاع فراهم می کند.


با بازخورد انجمن ، بازنگری در مبانی فوتبال در FIFA باعث افزایش بازی در سراسر زمین می شود ، با هدر دستی ، مسدود کردن متعادل تر ، پاس هوشمندانه تر و پاسخ دهی بیشتر به شما امکان کنترل بیشتر توپ و توپ را می دهد.


خرید بازی FIFA 21 نسخه ی استاندارد


در فیفا 21 سطح جدیدی از واقع گرایی گیم پلی را احساس کنید که به شما برای خلاقیت و کنترل خود پاداش می دهد. با نوآوری های جدید که عمق بیشتری در مسابقات ، نقل و انتقالات و تمرینات ایجاد می کنند ، هر لحظه را در حالت شغلی FIFA 21 مدیریت کنید


این بازی شامل خرید اختیاری ارز مجازی در بازی است که می تواند برای بدست آوردن انتخاب تصادفی موارد مجازی درون بازی مورد استفاده قرار گیرد.


نسخه ی فیزکی بازی FIFA 21


شخصیت موقعیت یابی اهمیت آگاهی از موقعیت را افزایش می دهد. مهاجمان کلاس جهانی با آخرین مدافعی که در خانه باقی مانده است هم سطح باقی می مانند ، بازی سازان به دنبال فضایی برای کار در بین خطوط هستند ، در حالی که بهترین مدافعان خطوط عبور را به طور موثرتری می بندند. 


Creative Runs گزینه های جدیدی برای تأثیرگذاری بر حرکت تیم شما در خارج از توپ ، ایجاد انقلابی در حمله حمله و ایجاد روش های بیشتر برای شکست دفاع فراهم می کند. با بازخورد جامعه ، بازنگری در مبانی فوتبال در FIFA باعث افزایش بازی در سراسر زمین ، با ضربه سر دستی ، مسدود کردن متعادل تر ، پاس هوشمندانه تر و پاسخ دهی بیشتر می شود و به شما امکان کنترل و کنترل توپ و توپ را می دهد. 


موارد اضافی جدید باعث ایجاد عمق بیشتر در مسابقات ، نقل و انتقالات و تمرینات و کنترل بیشتر بر صعود تیم شما به بالاترین سطح می شوند. با Interactive Match Sim راهی جدید برای بازی در فصل خود تجربه کنید. با یک سیستم رشد جدید ، رشد بازیکنان خود را با جزئیات بیشتر مدیریت کنید. مدافعان راست را به وینگرهای راست ، هافبک های دفاعی را به مدافع میانی و موارد دیگر تبدیل کنید ، همچنین تغییرات ویژگی بازیکن را در حین تمرین کنترل کنید تا ببینید که تیم شما چگونه پیشرفت می کند. 


دیسک بازی FIFA 21


با وضوح بازی ، ویژگی جدیدی که نشان می دهد احتمال عملکرد بازیکنان شما در مهمترین لحظات وجود دارد ، از عملکرد تیم خود بینش بیشتری کسب کنید. با یک سیستم آموزش فعال که به شما امکان می دهد جلسات تمرینی گروهی را برای بهبود ترکیب خود تنظیم کنید ، وضوح بازیکنان خود را افزایش دهید. برنامه آموزش تیم خود را با یک سیستم مدیریت فعالیت جدید برنامه ریزی کنید. در طول هفته تصمیم بگیرید که چه موقع باید تمرین کنید و چه وقت استراحت کنید ، زیرا بین قدرت بازیکنان و روحیه و تناسب اندام خود تعادل برقرار می کنید. 


افزایش هوش مصنوعی یعنی مخالفان با هوش بیشتری به بازی ها نزدیک می شوند. سیستم های جدید تصمیم گیری آگاهانه تری در زمینه علامت گذاری ، برخورد ، پاس و دریبل ایجاد می کنند تا در هر مسابقه چالش های بیشتری را به شما ارائه دهند. حالت شغلی FIFA 21 با ارائه روش های جدید برای جذب بازیکنان ، به تیم های کنترل شده توسط انسان و هوش مصنوعی واقع گرایی در انتقال را افزایش می دهد. پیشنهادات وام برای خرید را با هزینه های انتقال اختیاری یا اجباری در آینده ارائه دهید تا استعداد جدیدی را برای تیم خود تضمین کنید و به پیشنهادات مبادله بازیکن مبتنی بر هوش مصنوعی برای تسلط بر بازار نقل و انتقالات پاسخ دهید. 


حالت شغلی خود را با گزینه های جدید تنظیم اولیه سفارشی کنید. با واقعی ترین تجربه مذاکره در مورد امضای قرارداد در بازار نقل و انتقالات با Authentic Transfers ، یا بودجه شروع تیم خود را تقویت کنید تا به شما کمک کند تیم خود را با Financial Takeover بسازید.


با تمام ویژگی های منحصر بفرد ذکر شده شما را به خرید دیسک fifa 21 برای ps4 و ps5 و همینطور خرید اکانت قانونی fifa 21 از سایت حاجی گیم دعوت میکنیم.