بازی بردگیم مونوپولی | خرید بازی مونوپولی

  • نویسنده : بردگیم و بازی های دورهمی
  • چهار شنبه 26 خرداد 1400
  • 0 کامنت

بازی بردگیم مونوپولی

با خرید monopoly به دنیای بازی بردگیمی وارد شوید. این بازی Landlord’s Game هنوز در اوایل دهه 1900 به عنوان یک بازی تخته ای دست ساز در گردش بود و تغییرات دیگری نیز در آن به وجود آمد که انحصار املاک را در بر می گرفت. از جمله کسانی که این نسخه را تبلیغ می کردند ، برادران لوئیس و فرد ثون بودند که در سال 1931 وقتی پرونده ثبت اختراع Magie 1904 آشکار شد ، اقدام به ثبت اختراع خود را رها کردند و Dan Layman که نام بازی خود را Financial گذاشت اما مانند Thuns آن را ثبت نکرد. 


دارو با استفاده از مدلهای قبلی ، موفق شد بین سالهای 1933 و 1934 نسخه Monopoly خود را به خرده فروشان در شمال شرقی ایالات متحده بازاریابی کند. به زودی تقاضا بر توانایی او در تولید انبوه مجموعه بازی ها غلبه کرد ، اما تلاش های مکرر برای متقاعد کردن برادران پارکر در مورد بازی لازم بود. شایستگی. هنگامی که شرکت این بازی را از دارو خریداری کرد ، برادران پارکر مونوپولی را به عنوان ایده مهندس خارج از کار که به دنبال وسیله ای مناسب برای سرگرمی در دوران سخت اقتصادی است ، تبلیغ کرد. دادخواست های دیگران که ادعا می کردند Monopoly را اختراع کرده اند توسط برادران پارکر حل و فصل شد.


انحصار در بسیاری از مناطق دیگر جهان رایج شد. در مجموعه های اصلی آمریکای شمالی ، نام این خیابان ها در خیابان های آتلانتیک سیتی ، نیوجرسی گذاشته شده است. از جمله این موارد می توان به باغهای ماروین اشاره کرد که املایی اشتباه در باغهای واقعی مارون در شهر آتلانتیک است. مجموعه هایی که در سایر کشورها به بازار عرضه می شوند ممکن است برای نشان دادن یک شهر محلی اصلاح شوند. به عنوان مثال ، خیابان های لندن در نسخه انگلیسی استفاده می شود. بازی های انحصاری نیز به عنوان موضوع با سایر شهرهای آمریکای شمالی مجوز گرفته اند (به عنوان مثال ، شیکاگو). مکانهای دیدنی و برجسته محلی معمولاً نام خیابانها را به عنوان ملک جایگزین می کنند.


تاس ها را بچرخانید ، بخرید ، بفروشید ، بسازید و برنامه ریزی کنید تا یک مالک ثروتمند در MONOPOLY شوید! این بازی تخته ای و خانوادگی Hasbro است که بیش از یک میلیارد نفر در شهرها و کشورهای جهان دوست دارند. بازی تخته ای کلاسیک که می شناسید و دوستش دارید در موبایل و تبلت در دسترس است و به صورت آفلاین و آنلاین قابل پخش است! 


خرید بازی مونوپولی


خرید بازی مونوپولی


بازی رومیزی کلاسیک را به روشی کاملاً جدید تجربه کنید. MONOPOLY توسط Marmalade Game Studio در اندروید با یک هیئت مدیره سه بعدی زیبا و متحرک و طراحی شده با هتل ها و خانه ها ، هیئت مدیره را زنده می کند. ویژگی های محبوب - بازی ORIGINAL BOARD - Hasbro کلاسیک را توسط خودتان یا با خانواده و دوستان خود در تلفن همراه یا رایانه لوحی بازی کنید! - یک تجربه برتر - بدون پرداخت سود ، بدون پنجره تبلیغاتی ، بدون خطر و کاملاً مورد تأیید Hasbro - قوانین خانه - با رایج ترین قوانین خانه بازی کنید - حالت سریع - بازی تخته ای Hasbro را سریعتر از همیشه به پایان برسانید - تک نفره - در برابر هوش مصنوعی به چالش کشیدن ما بازی کنید. 


هر طرف تخته مربع به 10 مستطیل کوچک تقسیم شده است که نمایانگر خصوصیات خاص ، راه آهن ، تاسیسات ، زندان و مکانها و رویدادهای مختلف دیگر است. در ابتدای بازی ، به هر بازیکن مقدار مشخصی پول بازی داده می شود. بازیکنان سپس با توجه به پرتاب یک جفت تاس در اطراف صفحه حرکت می کنند. 


هر بازیکنی که روی یک ملک بدون مالکیت زمینی قرار بگیرد ، ممکن است آن را بخرد ، اما اگر او در ملکی متعلق به بازیکن دیگری فرود بیاید ، اجاره باید به آن بازیکن پرداخت شود. مربع های خاص غیر اختصاصی به بازیکن احتیاج دارند تا روی آنها بکشد تا کارتی مطلوب یا نامطلوب بکشد. اگر یک بازیکن انحصار کسب کند - یعنی همه گروه خاصی از ویژگی ها - این بازیکن ممکن است بهبودهایی را برای این ویژگی ها خریداری کند. بهبودها به میزان قابل توجهی به هزینه اجاره یک ملک اضافه می شود. بازیکن تا زمان ورشکستگی به تابلو ادامه می دهد. 


ورشکستگی منجر به حذف از بازی می شود. آخرین بازیکن باقی مانده در هیئت مدیره برنده است. مونوپولی ، که پرفروش ترین بازی تخته ای ثبت اختراع شده در طول تاریخ است ، در ایالات متحده در دوران رکود بزرگ محبوبیت پیدا کرد زمانی که چارلز بی دارو ، یک مهندس گرمایشی بیکار ، این مفهوم را به برادران پارکر در سال 1935 فروخت. قبل از آن ، نسخه های خانگی از یک بازی مشابه در بسیاری از مناطق ایالات متحده پخش شده بود. بیشتر آنها بر اساس Landlord’s Game بود ، یک بازی تخته ای که توسط Lizzie G. Magie در سال 1904 طراحی و ثبت شد. 


او حق ثبت اختراع بازی خود را در سال 1924 تجدید نظر و تمدید کرد. قابل ذکر است ، نسخه ای که مگی بوجود آورد ، مفهوم انحصار را در بر نداشت. برای او ، هدف از این بازی نشان دادن بهره برداری بالقوه از مستاجر توسط صاحبخانه های حریص بود. مگی از بازی Landlord’s Game برای ترویج راهکاری برای چنین استثماری استفاده کرد - یعنی مالیات واحد بر صاحبان املاک ، یک مسئله اصلی اجتماعی در میان کسانی که از گمانه زنی های زمین به عنوان علت بی عدالتی اقتصادی انتقاد کردند.


برای خرید مونوپولی میتوانید به سایت حاجی گیم مراجعه کنید.