کیف مخصوص کنسول PS4 | کیف کنسول پلی استیشن 4

  • نویسنده : اکسسوری
  • شنبه 16 اسفند 1399
  • 0 کامنت

کیف مخصوص کنسول PS4

همه شما علاقه مند هستید که کنسول بازی شما بسیار شیک و تر تمیز سالم باشد تا به خوبی از ان استفاده کنید و اما حاجی گیم یه کار بسیار باحالی که انجام داده کیف های کنسول های سونی را در اختیار شما با بهترین قیمت با بیشترین طرح های متنوع قرار داده است که میتوانید انها را در وبسایت یا خربد حضوری از حاجی گیم در اختیار داشته باشید.

ویژگی های کیف کنسول چیست؟

شما با خریدن کیف کنسول بازیتان از ان بیشتر در برابر حوادث مراقبت خواهید کرد در هنگام مسافرت بیرون بردن جابجایی کنسول این محصول به شما کمک میکند ضد خش ضد ضربه با بیشترین تنوع رنگی و با بهترین قیمت در سایت حاجی گیم موجود است.

کیف کنسول پلی استیشن 4

خطرات کنسول بدون کیف چیست؟

خطراتی هستند که کنسول شما را در صورت محافظت نکردن تهدید میکنند از جمله اگر ضربه بخورد میشکند هم کنتلر ها که بسیار حساس هستند و با کوچکترین ضربه ای بهم میریزد و هم خود کنسول که بسیار مهم است یا امکان دارد در دترس کودکان باشد و به ان ضربه وارد کند راهایی هستند که شمارا از این حوادث دور نگه میدارد که به دو دسته تقسیم میشود یک انکه محافظ کنسول و دسته را با قیمت مناسب از ما تهیه قرمایید.

و دوم انکه کیف کنسول را تهیه فرمایید و در جابجایی ها یا موقعه که از کنسول استفاده نمیکنید در ان قرار دهید و در جای امنی بگذارید کیف بسیار مقاوم است که اسیبی به کنسول در صورت ضربه وارد نمیشود.

برای مشاهده و آگاهی از قیمت با در تماس باشید.