خرید دسته ps5 | خرید دسته پلی استیشن ۵ | دسته پی اس ۵

  • نویسنده : خرید دسته ps5 | خرید دسته پلی استیشن ۵
  • سه شنبه 4 آذر 1399
  • 0 کامنت

خرید دسته ps5


خرید دسته ps5

طبق اخرین اخبار حاجی گیم سونی ادعا میکند که این برتری ها چه در راحتی کاربری و چه در ویژگی های جدید به راحتی قابل درک هستند. لازم به ذکر است در نسل هشتم گیمرها انتقادات فراوانی را نسبت به کنترلر پلی استیشن 4 وارد کرده بودند که همین امر باعث شد تا سونی توجه ویژه تری به دسته بازی خود در نسل نهم داشته باشد (تا اینجا که اینطور دیده می شود.

خرید دسته ps5

ویژگی ها و تغییرات دسته های ps5 (دولسنس)

از نکات مهم پلی‌استیشن 5 اندازه‌ی دول سنس آن است. بااین‌حال، می‌توانیم با کنار هم گذاشتن این دو کنترلر و یک مقایسه‌ی چشمی پی ببریم که کنترلر نسل نهمی سونی حجم بیشتری را قرار است نسبت به همتای نسل هشتمی خود داشته باشد. با یک نگاه سریع به دو کنترلر، متوجه بزرگ‌تر و حجیم‌تر شدن قسمت مرکزی دوال‌سنس نسبت به دوال‌شاک ۴ می‌شویم. تغییر دیگر اما در دو دستگیره یا هندل (Handle) دوال‌سنس است. قسمت داخلی این دو جایگاه، نسبت به دوال شاک 4 صاف‌تر و ظریف‌تر طراحی شده است.

تغییر در طراحی دوتکیه‌گاه دوال‌سنس، تسلط گیمر بر کنترلر را بیشتر از بکند.

خرید دسته پلی استیشن ۵ | دسته پی اس ۵


یکی از تغییرات جذاب دوال سنس وجود میکروفن در ان است در داخل این کنترلر یک میکروفون تعبیه شده است که به‌وسیله‌ی آن می‌توانید در هر لحظه که بخواهید، با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کنید. علاوه‌بر کاربرد این میکروفون در بازی‌های آنلاین، احتمالا از آن می‌توان برای دستور دادن به کنسول استفاده کرد؛ مثلا سیو کردن بازی قبل از برپا شدن یک باس‌فایت یا تعویض سریع بازیکنان در بازی‌های ورزشی، احتمالا از کاربردهای این میکروفون خواهند بود.

خرید دسته پلی استیشن ۵ پی اس ۵

یکی دیگر از تغییرات دوال سنس حذف شدن لایت‌بار دوال‌شاک 4 است. در نگاه اول، دوال‌سنس یک کنترلر ساده و به‌شدت زیبا است. اگر یک بار به این کنترلر نگاه کردید و چنین موضوعی به ذهن‌تان رسید، چند دقیقه بعد دوباره به آن نگاه کنید. بله این کنترلر ظرفیت بسیار بالایی برای نمایش طرح‌های متنوع دارد. شاید فقط چند دقیقه کافی بود تا پس از رونمایی از این کنترلر، سیل طرح‌های مختلف دوال‌سنس که توسط طرفداران زده می‌شد، شبکه‌های اجتماعی و اینترنت را پر کند امیدواریم که سونی هم از این موضوع آگاهی داشته باشد و به علاقه‌مندان اجازه دهد تا کنترلر خاص خودشان را شخصی‌سازی کنند.  یکی دیگر از شباهت های دوال سنس به دوال شاک استفاده از USB برای شارژ کردن دوال سنس است.