مقایسه هدست PS4 با هدست PS5

  • نویسنده : لوازم جانبی گیمینگ
  • شنبه 16 اسفند 1399
  • 0 کامنت

مقایسه هدست PS4 با هدست PS5

Optical vs. USB audio

در حالی که پلی استیشن 4 از پورت صوتی نوری استفاده می کند ، پلی استیشن 5 از صدای USB استفاده می کند.

این تغییر ممکن است باعث نگرانی کاربران Arctis Pro Wireless یا Arctis Pro + GameDAC شود که معمولاً از طریق PS4 optical متصل می شوند.

خوشبختانه این هدستهای پلی استیشن SteelSeries (ذکر شده در بالا) با پلی استیشن 5 از طریق USB سازگار هستند.

راه حل های ChatMix (بازی در مقابل چت صوتی)

حذف قسمت صوتی نوری مسئله تعادل صدای بازی و چت را در هدستهای مجهز به ChatMix باقی نمی گذارد ، که به شما امکان می دهد بازی و صدای چت خود را روی هدست متعادل کنید. 2 راه حل وجود دارد که به جلو حرکت می کنند:

PlayStation 5 احتمالاً گزینه های متعادل سازی صوتی بازی و گپ را در رابط کاربری خود معرفی خواهد کرد . با حاجی گیم همراه باشید!

کاربران می توانند از روشهای جایگزین دریافت صدای نوری از تلویزیون خود و یا استفاده از دستگاه استخراج صدا HDMI استفاده کنند و توانایی استفاده از ChatMix را فراهم کنند

صدای فراگیر و صدای سه بعدی

پلی استیشن 4 از اتصال نوری برای تهیه صدای فراگیر 5.1 دیجیتالی استفاده کرده است. PlayStation 5 به عنوان یک نسخه برتر ، صدای 3D دیجیتال برتر را از طریق USB فراهم می کند. این قابلیت در همه هدست های سازگار USB و 3.5 میلی متری ، از جمله هدست های ذکر شده در بالا ، در دسترس خواهد بود ، بنابراین می توانید راحت باشید!

آیا هدست PS4 موجود من به PS5 متصل می شود؟

حتی اگر در حال حاضر از طریق اپتیکال به PS4 خود متصل شده اید ، می توانید به سادگی یک کابل USB متصل کنید تا هم از بازی و هم از صدای گپ در PS5 لذت ببرید. هدست Arctis شما ، چه از طریق USB و چه 3.5 میلی متر متصل باشد ، می تواند از قابلیت های جدید صوتی سه بعدی PlayStation بهره ببرد!

تفاوت هدست PS5 و PS4

تفاوت هدست PS5 و PS4

آیا لازم است هدست خود را برای PS5 به روز کنم؟

تمام هدست های Arctis که در بالا ذکر شده اند با PlayStation 5 خارج از جعبه کار می کنند ، نیازی به بروزرسانی نیست. بسته به هدست ، شما از طریق 3.5 میلی متر یا USB به سیم یا بی سیم متصل خواهید شد.

به طور خاص در Arctis Pro + GameDAC و Arctis Pro Wireless ، کاربران می توانند هدست های خود را به روز کنند تا ورودی های PS5 بهینه شده را به صفحه OLED خود اضافه کنند ، اما این به روزرسانی اختیاری است.

اگر من قبلاً یک Arctisداشته باشم چه؟

یک قانون ساده این است که اگر Arctis فعلی شما قبلاً با PlayStation 4 کار کرده است ، بلافاصله با PlayStation 5 سازگار خواهد بود.

حالا به بررسی تخصصی هدست ps5 میپردازیم:

 با هدست بی سیم PULSE 3D که برای صدای سه بعدی در کنسول های PS5 طراحی شده است ، از یک تجربه بی سیم و یکپارچه لذت ببرید. با سهولت استفاده از میکروفن های دوگانه پنهان کننده نویز و استفاده از کنترل با سایر پخش کننده ها راحت باشید. با باتری قابل شارژ داخلی مدت زمان بیشتری را با حداکثر 12 ساعت باتری بازی کنید.

سازگار با:

کنسول پلی استیشن 5

کنسول پلی استیشن 4

PlayStation VR *

دستگاه های تلفن همراه *

ویندوز و رایانه های macOS *

* اتصال سیمی برای PSVR و دستگاه های تلفن همراه سازگار (شامل کابل صوتی) مورد نیاز است.

ویژگی های اصلی:

برای ارائه صدای 3D با کنسول PS5 طراحی شده است

میکروفون های مخفی دوگانه با فناوری حذف نویز

هدست بی سیم

12 ساعت عمر باتری