زمان عرضه PS5 به بازار

  • نویسنده : پلی استیشن 5
  • یک شنبه 17 اسفند 1399
  • 0 کامنت

زمان عرضه PS5 به بازار

ما فقط چند هفته با عرضه PS5 فاصله نداریم و تقریباً در همه خرده فروشی های بزرگ یافتن پیش خریدها تقریباً غیرممکن است. خوشبختانه ، حاجی گیم اینجاست تا آخرین به روزرسانی ها را در مورد سهام و همچنین همه فروشگاه های بزرگ را برای نشان دادن آماده کند تا برای ورود کنسول های بیشتر آماده باشیم

PS5 در 12 نوامبر در ایالات متحده و 19 نوامبر در اکثر مناطق جهان راه اندازی می شود ، یکی از مورد انتظارترین محصولات در سالهای اخیر است. هزینه این مدل 499 دلار با درایو Blu-ray 4K و 399 دلار برای مردمی است که می توانند بدون دیسک با نسخه PS5 Digital Edition زندگی کنند.

حتی اگر موفق به تهیه پیش خرید PS5 شده باشید ، ممکن است بخواهید برای بدترین حالت ریسک خودتون را کم کنید.جالبه بدونید شرکت  آمازون قبلاً به خریداران اعلام کرده است که به دلیل تقاضای زیاد ، ممکن است کنسول آنها به موقع برای عرضه ارسال نشود و GameStop برای برخی مشتریان خاص در اروپا ایمیل فرستاده است تا توجه داشته باشد که برای دریافت PS5 خود می توانند تا سال 2021 منتظر بمانند.

اما حاجی گیمی عزیز. خیالت راحت . ما هرروز  فروشگاه عمده را روزانه از نظر جدیدترین به روزرسانی موجود در انبار بررسی می کنیم. از 22 اکتبر ، اکثر خرده فروشان عمده موجودی هر دو نسخه PS5 و PS5 Digital Edition را ندارند. سرویس اجاره بازی GameFly این هفته به طور خلاصه بسته پیشنهادی PS5 را ارائه می دهد ، بنابراین توصیه می کنیم آن را به لیست نشانک های خرده فروشی PS5 خود اضافه کنید.

اگر می خواهید در تأمین PS5 به خود فرصتی اضافی بدهید ، سونی و Burger King تبلیغ ویژه ای را برگزار می کنند که از حالا تا 22 نوامبر به شما یک افر رایگان می دهد.

خرید پلی استیشن 5 

در حالی که کنسول های PS5 همه جا اماده عرضه هستش ، بسیاری از لوازم جانبی PS5 در خرده فروشی های منتخب موجود است و به شما این امکان را می دهد که یک کنترلر DualSense یا دوربین HD اضافی را محکم بگیرید تا برای روز راه اندازی آماده شوید. همچنین می توانید بیشتر بازی های PS5 را از قبل سفارش دهید ، از جمله Spider-Man: Miles Morales و Demon's Souls. فروشگاه جدید PlayStation در برخی از نقاط جهان شروع به کار کرده و به شما امکان می دهد بازی های PS5 را به صورت دیجیتالی سفارش دهید و برای روز راه اندازی آماده باشید.

در  حاجی گیم همه این ها وجود دارد که باید مراقب آنها باشید تا بهترین فرصت برای به دست آوردن پیش خرید PS5 خود را داشته باشند. مثل همیشه ، توصیه می کنیم برای هشدارها در رزرو ps5 ثبت نام کنید تا از در دسترس بودن مطلع شویدو اولین کسی باشید که ps5را تو بین رفقاش داره.

حاجی گیمی ها همیشه اولین هستن...