طراحی پلی استیشن 5 | رنگ های PS5

  • نویسنده : پلی استیشن 5
  • دو شنبه 18 اسفند 1399
  • 0 کامنت

طراحی پلی استیشن 5 چگونه ست؟

PS5 تا روزی که معرفی شد با ویژگی ها و بازی های خود هیجان ایجاد می کرد. با این حال ، تقریباً از زمان راه اندازی آن در مورد طراحی آن صحبت شده است. با ادامه بحث بین لایک و نفرت ها ، مدیر عامل پلی استیشن آینده گزینه های مختلف رنگ را نوید می دهد.

طراحی PS5 و XBOX Series X از بحث های اصلی در مورد کنسول ها بود. در حالی که PS4 و Xbox One برای انطباق با زیبایی اتاق طراحی شده اند ، از PS5 خواسته شده در اتاق برجسته و برجسته باشد. همه فکر می کنند که طراحی PS5 شبیه هیچ چیز قبلی نیست. نظرات "تقریبا آینده نگرانه" برای طراحی در سراسر جهان ارائه می شود.

در مصاحبه ای با Cnet.com ، مدیر عامل پلی استیشن ، جیم رایان اطلاعاتی در مورد ایده طراحی PS5 و موارد دیگر ارائه داد.

طراحی PS5 واقعاً به نظر می رسد که جان تازه ای می بخشد. همه موافق اند که کنسول جدید "جالب" به نظر می رسد. طراحی جالبی که به نظر می رسد با سخت افزار گیمینگ قدرتمند خود به رخ کشیده باشد.

در مصاحبه ای با Cnet.com ، جیم رایان می گوید که جدیدترین Playstation "جهش کوانتومی به نسل فعلی" است. مدیر عامل ، برای طراحی ؛ "ما می خواستیم کاری جسورانه و تقریبا جسورانه انجام دهیم. هدف ما این بود که برای 2020s چیزی رو به جلو و آینده نگر باشیم. "گفت. انتظار می رود PS5 به عنصری تبدیل شود که بازتاب دوران آن در دنیای بازی باشد.

رنگ های PS5

"گزینه های مختلف رنگ به تدریج آزاد می شوند"

مدیرعامل وقتی این حرف را می زند درست به نظر می رسد. این کنسول کاملاً جدید ؛ با طراحی طولانی و "معکوس اورئو" ، کاملاً آینده نگرانه به نظر می رسد ، گویی از بازی خارج شده است. رایان همچنین گزارش داد که ترکیب رنگ سفید و سیاه و سفید فقط یکی از بسیاری از طرح های رنگی است که PS5 به تدریج از آن استفاده خواهد کرد.

نسخه دیجیتال و استاندارد

مدیر عامل پلی استیشن به صراحت گفت که هیچ تفاوتی در طراحی هر دو نوع وجود ندارد. آنها یک گزینه دیجیتالی ارائه دادند زیرا متوجه شدند که یک سوم بازی ها به صورت دیجیتالی خریداری و در سه ماهه اول سال جاری بارگیری شده است. رایان می گوید که مردم در حال دیجیتالی کردن بازی ها و موسیقی و فیلم های خود هستند و Playstation در تلاش است تا آن را جلب کند.

برای کسانی که نگران سازگاری دیسک های قدیمی هستند ، باید گفت PS5 برای انجام بازی های PS4 طراحی شده است. سونی  با ناشران و توسعه دهندگان فرآیند آزمایش این استوری جامع با بیش از 4000 بازی را طی کرده است.

بعد از رونمایی از کنسول نسل آینده‌ی سونی یعنی پلی‌استیشن 5، هواداران نمونه‌هایی از لوازم جانبی این کنسول را با استفاده از ایده‌ها و نرم‌افزارهای مختف، طراحی و در اینترنت به اشتراک گذاشتند. چشم‌انتظاران علاوه‌بر خود کنسول برای دوال‌سنس ‌ و شکل‌های ظاهری آن هم هیجان دارند و به‌نظر می‌رسد سونی هم متوجه این مسئله شده است. طبق جدیدترین اخبار، سونی قصد دارد رنگ‌های متفاوتی از کنترلر پلی‌استیشن 5 را معرفی کند اما زمان آن هنوز مشخص نیست. پیرامون این موضوع، اریک لمپل (Eric Lempel)، مدیر بخش بازاریابی PlayStation Worldwide، گفته قرار است از طرح‌های متنوع دوال‌سنس به‌زودی رونمایی شود.

جالب است بدانید شرکت سونی سفارشات اصلی برای کنسول نسل بعدی خود را افزایش داده تا در انتهای پایان سال جاری میلادی، بالغ بر ۱۰ میلیون کنسول پلی‌استیشن 5 به سراسر جهان عرضه شود. البته، بسیاری از تحلیل‌گران اعتقاد دارند که با وجود افزایش تولید پلی‌استیشن 5، به دلیل محدودیت‌های حمل نقل پیش آمده، این کنسول در زمان عرضه به راحتی به بازار عرضه نخواهد رسید.

از سویی دیگر، سونی هنوز در مورد قیمت نهایی کنسول مورد انتظار خود سکوت کرده و قیمت آن را اعلام نکرده است. البته این شرکت اشاره‌هایی نسبت به این موضوع داشته و عده‌ای این برداشت را دارند که سونی قصد دارد مخاطبان خود را برای قیمتی بالاتر از حد انتظار آماده کند.

کنسول پلی‌استیشن 5 علی‌رغم بحران جهانی کرونا، در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود.