قیمت پلی استیشن 5 | هزینه PS5 پلی استیشن 5

  • نویسنده : پلی استیشن 5
  • دو شنبه 18 اسفند 1399
  • 0 کامنت

قیمت پلی استیشن 5

در کنفرانس مطبوعاتی مورخ بامداد 27 شهریور شرکت پرطرفدار سونی بلاخره قیمت دو نسخه از کنسول نسل نهم خود ps5 را اعلام کرد پس از گذشت چندسال این خبر گیمر ها را خوشحال کرد و اما قیمت ps5 به دلار برابر با ۴۹۹ دلار است و همچنین قیمت نسخه دوم از کنسول خود را که دیسک را پشتیبانی نمیکند هم برابر با ۳۹۹ دلار است.

قیمت ps5 در ایران

و اما قیمت PS5 در ایران  به تومان با احتساب دلار ۲۸ تا ۳۰ هزار تومان از ۱۴ میلیون تا ۱۸ میلیون خواهد بود و قیمت نسخه دوم آن به تومان با احتساب دلار 28 تا 30 هزارتومان برابر با 11 میلیون تومان است.

قیمت رقیب سونی

شرکت مایکروسافت در مقابله با شرکت سونی کنسول نسل نهمی به نام ایکس باکس از سری ایکس و ایکس (xbox x) باکس از سری اس (xbox s) عرضه خواهد کرد که قیمت سری ایکس 499 دلار و قیمت سری اس برابر با 299 دلار که در کشور ایران با احتساب دلار 28 تا 30 هزارتومان نسخه سری ایکس برابر با 15 میلیون و نسخه سری اس برابر با حدود 9 میلیون می باشد و کنسول خود را 10 نوامبر برابر با 20 ابان عرضه خواهد کرد.

جای تقدیر است که این دو شرکت مخصوصا شرکت سونی با وارد کردن سری های playstation انقلاب بزرگی در زمینه بازی های رایانه ای بوجود اورد.

هزینه PS5 پلی استیشن 5

مقایسه قیمت کنسول های سونی

قیمت اولین رده از پلی استیشن برابر است با 50 دلار که با احتساب قیمت دلار در ایران برابر 1 میلیون نیم است البته قیمت نو پلی استیشین 1 که دیگر تولید نمیشود و نسخه دست دوم ان در بازار است. و اما سری دوم از کنسول های سونی پلی استیشن 2 که قیمت ان هم به دلار برابر با 70 دلار و در ایران با دلار 30 تومان برابر با 2 میلیون تومن میباشد. و اما نسخه سوم از کنسول های سونی پلی استیشن 3 که قیمت ان به دلار برابر باحدود 100 تا 120 دلار است و در ایران برابر با 3 تا 3 میلیون نیم میباشد و اما سری اخری که در دسترس ما است و گیمر ها از ان لذت بردند و درخشید پلی استیشن 4 است که قیمت ان به دلار برابر با 299 دلار است که در ایران حدود 10 میلیون قیمت آن است.