اکانت قانونی برای PS5 | اکانت اشتراکی پلی استیشن 5

  • نویسنده : پلی استیشن 5
  • سه شنبه 19 اسفند 1399
  • 0 کامنت

اکانت قانونی برای PS5

اول از همه خبر خوبی که در دسترس است این است که شما میتوانید اکانت ps4 خود را در ps5 خود اجرا کنید اما اگر اخیرا کنسول را خریداری کرده اید راهنمای ساخت اکانت رو حاجی گیم در اختیار شما میگذارد.

۱- گزینه New User را انتخاب میکنیم.

۲- گزینه Create User را انتخاب میکنیم تا یه اکانت جدید درست کنیم اگر قبلا اکانت رو ساختید و فقط میخواید اون به به PSN متصل کنید اموزش رو کامل بخونید تا متوجه بشید.

۳- قوانین رو پذیرش میکنیم.

۴- بر روی Next کلیک میکنیم.

۵- گزینه New to PSN? Create an Account را انتخاب میکنیم.

۶- گزینه Sign up Now رو میزنیم. البته این مرحله ممکن است یکم با تاخیر ظاهر بشود مثلا یک دقیقه بعد اگه اصلا نیومد مشکل از اینترنتتون هست.

۷- در این قسمت کشور رو حتما United States انتخاب کنید   Language هم روی English باشه و Date Of Birth  هم تاریخ تولید هست که میتونید وارد کنید. سپس روی Next میزنید.

دقت کنید که سن خودتون رو باید بیشتر از ۱۸ سال وارد کنید تا اجازه ساخت اکانت به شما داده بشه.

شما میتوانید تمام مراحل کار کنسول خود را اعم از نصب بازی نصب اکانت خرید لوازم جانبی و غیره و نصب اکانت قانونی با کمترین قیمت را با حاجی گیم حل کنید.

برای برسی سوالات شما به پیچ اینستاگرام و سایت حاجی گیم مراجعه کنید.

بازی های ps5

اکانت اشتراکی پلی استیشن 5

اکانت اشتراکی(ظرفیت 2 یا3) چیست؟

کلاً برای بازی در Ps5 دو راه وجود دارد.
1- دیسک بازی رو بخرید.
2- نسخه دیجیتالی بازی رو بخرید.
در هر دو حالت باید مبلغ کل بازی رو به دلار بپردازید که معمولاً حدود 60 دلاره که به دلار ایران حدود 1میلیون 800 هزارتومان است.
اما حاجی گیم  میتواند بازی را بخرد بین 3 نفر خریدار بازیش اکانت رو به اشتراک بگذارد در واقع اکانت اشتراکی که اکانت ظرفیتی هم بهش میگن چون بین 3 نفر میتونیم به اشتراک بذاریم.
به این ترتیب شما لازم نیست برای بازی کردن کل هزینه بازی را پرداخت کنید اما هر ظرفیت یه سری ویژگیها و قیمت خاصی وجود دارد..

ظرفیت 1

پس از اکتیو کردن ظرفیت اول، کنسول شما باید همیشه در حالت آفلاین بدون اینترنت باشد زیرا در این صورت اتصال نت بازی قفل میشود.

ظرفیت 2

با اکانتهای ظرفیت 2 نیز میتوانید هم آفلاین و هم آنلاین بدون هیچ گونه محدودیتی به بازی بپردازید این اکانتها شامل گارانتی مادم العمر از طرف ما هستند  یعنی در صورت بروز هر مشکلی برای اکانت و بازی توسط پشتیبانی حاجی گیم رسیدگی و حل میشود همچنین میتوانید اکانت را پس از خرید به فروش رسانید همچنین نکته قابل توجه اینه که بازیهای اشتراکی بصورت خودکار پس از گذشت 6 ماه در اکانت دی اکتیو میشوند و برای اکتیو مجدد مبلغ 5000 تومان لازم است.

ظرفیت 3

اکانتهای ظرفیت 3 مشابه اکانتهای ظرفیت 2 هستند و اما تفاوت انها؟
1- برای بازی حتماً همیشه باید آنلاین باشید.
2- روی اکانت خودتان نمیتوانید بازی کنید.

قیمت اکانت های ظرفیتی؟

اکانت ظرفیت 1 قیمت ان بین 45 تا 60 هزارتومان است.

اکانت ظرفیت 2 قیمت ان بین 100 تا 135 هزارتومان است.

اکانت ظرفیت 3 قیمت ان بین 60 تا 85 هزارتومان است.

بنابراین شما میتوانید تمام این امکانات داشتن اکانت های ظرفیتی را از حاجی گیم درخواست و یا حتی برای راهنمایی هر چه بیشتر به سایت و راه های ارتباطی با ما مراجعه کنید.