معرفی اکانت های هکی | اکانت هکی چیست؟

  • نویسنده : اکانت بازی
  • سه شنبه 19 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی اکانت های هکی

آقا امروز میخوام درمورد یکی از معضلات جامعه گیمینگ بنام اکانت های هکی صحبت کنم. این اکانت ها همونطور که از اسمشون مشخصه هک شده اند. به همین دلیل هم غیر قانونی و هم غیر اخلاقی ست.

اکانت هکی یا ترکیبی، در حال حاضر روشی محبوب و ارزان برای کاربران است برای دسترسی به بازی های دلخواه شان. قیمت بالای دیسک ها یا اکانت های قانونی بازی متاسفانه کاربران را به سمت این نوع از اکانت ها کشانده. این اکانت ها به دلیل داشتن چند بازی در یک اکانت، نام ترکیبی را به خود اختصاص داده اند. به همین دلیل هم هست که برای کاربران به صرفه در می آید.

اکانت هکی چیست؟

این اکانت ها، اکانت کاربران واقعی هستند که توسط هکر ها هک شده و نام کاربری و رمز عبور آن استخراج شده. صاحب این اکانت بازی هایی را درطول استفاده خود خریداری کرده پس این اکانت صاحب یکسری بازی هاست. حال پس از هک شدن، کاربر ثانویه میتواند این بازی ها را بر روی کنسول خود داشته باشد و آن را دانلود کند. این اکانت ها در بعضی از کانال های تلگرامی به فروش میرسند.

ولی از معایب این نوع اکانت ها این است که نه پشتیبانی و نه گارانتی دارند. همچنین امکان مسدود شدن (Ban) شدن دستگاه وجود دارد. هنگامی که دستگاه Ban شود، تنها در صورتی دوباره قابل استفاده خواهد بود که Motherboard دستگاه تعویض شود. و سبب هزینه های اضافی میشود. پس این روش برای رسیدن به بازی های دلخواه درعین حالی که ارزان هستند، ریسک بسیار زیادی دارند.

اکانت هکی چیست