معرفی سرویس Playstation network | شبکه پلی استیشن چیست

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • سه شنبه 19 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی سرویس Playstation network

Playstation Network یا شبکه پلی استیشن نامی آشناست برای کاربران PS3، PS4 و پلی استیشن ویتا. حالا این به اختصار PSN چیه؟ حاجی میخواد واستون توضیخ بده

Playstation Network یک شبکه گیمینگ آنلاین و توزیع محتواست که مالکیت آن برای شرکت سونی ست. نخست این شبکه برای پشتیبانی از نسل سوم پلی استیشن بوجود آمد ولی به مرور زمان با اضافه شدن بسیاری از امکانات، قابلیت پشتیبانی از تمام سخت افزارهای شرکت سونی را دارد.

شما میتوانید آپدیت های شخصی خود را پست کنید یا درمورد فعالیت های دوستان خود نظر بدهید، ببینید چه کسی برنده جایزه می شود، هرکس حال حاضر چه چیزی را بازی می کند. ویدیوهای پرطرفدار و لایو استریم ها، جدیدترین محصولات PlayStation، اخبار و موارد دیگر را از طریق این سرویس دنبال کنید.

میتوانید دورهمی های خود را بسازید یا به یکی از آنها ملحق شوید. این دورهمی ها قابلیت هایی هیجان انگیز دارند از جمله بازی های گروهی، ارتباط باهم بوسیله وویس و چت، بازی های خود را باهم به اشتراک بگذارید و... .

شبکه پلی استیشن چیست

  • بازی های گروهی: دوستان خود را در یک دورهمی خصوصی یا عمومی جمع کنید و جلسه بعدی بازی آنلاین خود را برنامه ریزی کنید تا همه بدانند چه زمانی و به چه بازی ایی باید بپیوندند. درباره تاکتیک ها بحث کنید و با رقبا صحبت کنید.
  • ارتباط بوسیله وویس و چت: میتوانید با دوستان خود به صورت عمومی و خصوصی چت کنید و عکس ها یا فیلم هایی را با هم به اشتراک بگذارید
  • اشتراک بازی ها: کنترل بازی های خود را به یکی از اعضای PS Plus تحویل دهید، آنها را در یک مسابقه چند نفره به چالش بکشید یا فقط به آنها اجازه دهید بازی شما را در هر کجای دنیا که باشند تماشا کنند. با Share Play ، حتی نیازی به داشتن نسخه ای از خود بازی نیست.

تفاوت Playstation Network و Playstation Plus در این است که پلی استیشن پلاس یک افزونه بر پلی استیشن نتورک است که در ازای پرداخت حق عضویت معین، امکان دسترسی به محتوا و سرویس های اضافه را به مشترکین خواهد داد. در واقع PS Plus، زیر مجموعه ایی از Playstation Network میباشد

حاجی میتونه براتون اکانت های Playstation Network و PS Plus جور کنه. همچنین گیفت کارت های مربوط به این اکانت ها رو هم میتونه براتون فراهم کنه. کافیه بهمون بگید.