معرفی سرویس Game Pass | خرید اکانت قانونی Game Pass

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • سه شنبه 19 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی سرویس Game Pass

باز هم حاجی گیم و یه سرویس دیگه ولی ایندفعه از شرکت مایکروسافت. بریم ببینیم چی هست این Game Pass

Game Pass  یک سرویس اینترنتی اشتراکی است که امکان دسترسی به بیشتر از 100تا بازی و امکانات دیگری مثل بسیاری از تخفیف های ویژه را به شما میدهد. این سرویس برگ برنده مایکروسافت برای جلب رضایت کاربرانش بود که خوشبختانه طی چند ماه گذشته توانسته بیش تر از انتظارات ظاهر شود.

این سرویس ویژه شرکت مایکروسافت به کاربران خود این اجازه را میدهد تا به صورت نامحدود و طی مدت زمان فعال بودن اشتراکشان بازی‌های عرضه شده روی آن را تجربه کنند. گیم پس در سال ۲۰۱۷ برای Xbox One و در سال ۲۰۱۹ برای PC شروع به فعالیت کرد.

البته دسترسی به بازی ها هم قوانینی دارد. بطور مثال بازی های دارای محدودیت سنی برای افراد پایین تر از آن سن قابل دسترسی نیست. یا مثلا منطقه و کشور نیز بر این دسترسی ها تاثیر خواهد داشت و ممکن است برخی بازی‌ها، در بعضی از مناطق در دسترس نباشند.

 

مزایا:

  • دسترسی به بیشتر از 100 بازی. (البته این مجموعه درحال گسترش است)
  • تخفیف های متفاوت از جمله 10% تخفیف بازی های library و 20% تخفیف زمان خرید محتوای اضافه بازی‌ها
  • حق اشتراک سرویس Xbox Live Gold که مضاف بر بازی به صورت آنلاین، ماهانه بازی های رایگانی را در اختیار کاربران قرار میدهد.
  • دسترسی زودتر به برخی بازی ها

 

هزینه

همانطور که میدانید این سرویس چند نوع دارد. به تبع هزینه هر اکانت متناسب با کارایی هرکدام متفاوت خواهد بود

  • اکانت ULTIMATE:

شما از این نوع اکانت که توسط خود شرکت مایکروسافت هم توصیه شده، میتوانید هم برای PC، هم برای کنسول و هم برای دستگاه های اندرویدی استفاده کنید. هزینه این نوع اکانت برای ماه اول 1 دلار و برای ماه های بعدی 15 دلار درنظر گرفته شده که براساس کارآمدی این اکانت بسیار به صرفه ست

  • اکانت PC:

همانطور که مشخص است این اکانت فقط مخصوص PC میباشد و شما میتوانید در کامپیوتر خود از آن استفاده کنید. هزینه این اکانت هم برای ماه اول 1 دلار بوده و برای ماه های باقی مانده 10 دلار میباشد.

  • اکانت کنسول:

هزینه اکانت مخصوص کنسول هم ماهانه 10 دلار میباشد

خرید اکانت قانونی Game Pass

کشور هایی که پشتیبانی میکنند

کشور هایی که گیم پس در آنها پشتیبانی میشوند، شامل آمریکا، انگلیس، کانادا، دانمارک، نروژ، بلژیک، لهستان، فرانسه، جمهوری چک، اسپانیا، سوئد، سوییس، آلمان، یونان، هلند، ایتالیا، اسلواکی، فنلاند، پرتغال، روسیه، کلمبیا، شیلی، برزیل، آفریقای جنوبی، عربستان، امارات متحده عربی، ترکیه، تایوان و کره جنوبی است.

البته باید در نظر داشت اکانت PC در کشور ترکیه و کره جنوبی فعال نشده است.

بازی های موجود در Game Pass

در این لیست بیشتر از 100- بازی، نام بازی هایی چون تمام سری های بازی Battlefield، سری های Dragon Age، Dead Space، Need for speed، سری FIFA و ... به چشم میخورد.

حاجی گیم میتونه این اکانت رو برای شما دوست عزیز فعال کنه فقط کافیه یه ندا بدی. امیدوارم این موضوع تونسته باشه کمکت کرده باشه.