معرفی اکانت های ظرفیتی | ظرفیت 1 | ظرفیت 2 | ظرفیت 3

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • چهار شنبه 20 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی اکانت های ظرفیتی

ظرفیت های بازی پلی استیشن به سه نوع تقسیم می شوند که ابتدا به ظرفیت اول بازی می پردازیم.

اکانت ظرفیت یک

این ظرفیت امکان بازی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین را دارد و شما می توانید با هر دو حالت با آن بازی کنید؛ اما در بازی به صورت آنلاین هیچ  ضمانتی وجود ندارد همچنین در بین ظرفیت های بازی پلی استیشن، ظرفیت اول امکان نصب دوباره را ندارد و بعد ایراد عمده آن این است که پس از استفاده نیز قابلیت فروش ندارد. همینطور اگر بازی شما قفل شود در این ظرفیت هیچ گارانتی به شما تعلق نمی گیرد؛ اما شما می توانید بر روی تمام یوزرهای کنسول از آن استفاده کنید.

گفتنی است که بازی های ظرفیت یک بین ظرفیت های اکانتی پلی استیشن کمترین قیمت را دارد. دلیل کم بودن قیمت آن هم عدم داشتن گارانتی و عدم توانایی اتصال به اینترنت است که در صورت اتصال کنسول به اینترنت بازی خریداری شده قفل خواهد شد البته با استفاده از این اموزش های حاجی گیم احتمال قفل شدن بازی کمتر خواهد بود.

اکانت ظرفیت دوم

اکانت بازی در این ظرفیت را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین امکان استفاده دارند و همچنین می توان بر روی تمام یوزرهای کنسول به جز یوزر خریداری شده از این بازی استفاده کرد. اما باید توجه داشت که با توجه به اینکه ظرفیت دو امکان نصب مجدد و گارانتی در صورت قفل شدن را دارد؛ و همچنین این امکان را به کاربر می دهد که بتواند آن را به فروش برساند، نسبت به دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن قیمت بالاتری دارد.در ادامه گفتنی است که این ظرفیت برای ان دسته از افرادی که می خواهند همواره از دو مزیت انلاین و افلاین و همچنین فروش بازی در صورت عدم نیاز بهره ببرند مناسب است؛ بنابراین سایر دسترسی ها توسط ظرفیت دوم به کاربرد داده می شود.

اکانت ظرفیت سوم

ظرفیت سوم نیز مانند دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن یک سری خصوصیات را دارد. در این ظرفیت، شما فقط به صورت آنلاین می توانید بازی کنید و کنسول شما باید برای بازی به اینترنت متصل شود. البته نیازی به اینترنت با سرعت بالا برای بازی نیست. همینطور شما فقط بر روی یک یوزر می توانید از ظرفیت سوم میتوانید استفاده کنید. این دو تفاوت ظرفیت سوم با ظرفیت دوم است؛ اما تمامی امکانات دیگر در ظرفیت سوم فعال است. به عنوان مثال شما می توانید در صورت قفل شدن بازی از گارانتی بهره ببرید و همچنین در صورت ایراد پیدا کردن بازی آن را مجدداً نصب نمایید. همچنین بعد از استفاده می توان آن را مجدداً به فروش رساند. قیمت آن نیز درحد متوسط و میانگین دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن است.