روش مشترک شدن در PlayStation Plus | اشتراک PlayStation Plus

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • چهار شنبه 20 اسفند 1399
  • 0 کامنت

روش مشترک شدن در PlayStation Plus

PlayStation Plus یک سرویس عضویت برای شبکه PlayStation است. به عنوان یک عضو PlayStation Plus ، می توانید محتوای انتخابی را بدون زمان و محدودیت استفاده کنید ، در بازی های چند نفره به دوستان خود بپیوندید و از سایر ویژگی های خاص لذت ببرید. همچنین می توانید به صورت خودکار از داده های ذخیره شده برای بازی ها در حافظه آنلاین پشتیبان تهیه کنید.

اما سوال اینجاست که چطور میتوان یک اکانت پلاس ایجاد کرد.

حاجی گیم مراحل گام به گام آن را برایتان دردسترس قرار می دهد:

برای اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت در فروشگاه PlayStation، ، به "اطلاعات حساب" مراجعه کنید. وقتی مراحل اشتراک به پایان رسید ، (PlayStation Plus) در صفحه نمایه شما ظاهر می شود. (PlayStation Plus) همچنین در کنار ویژگی هایی که به طور انحصاری برای اعضای PlayStation Plus و محتوای فروشگاه PlayStation appears در دسترس است ، ظاهر می شود. ویژگی های ارائه شده توسط PlayStation Plus بسته به کشور و منطقه متفاوت است. 

اشتراک PlayStation Plus

برای جزئیات بیشتر ، به وب سایت SIE برای کشور یا منطقه خود مراجعه کنید. اگر عضو PlayStation Plus فعلی هستید ، کافی است آن حساب را به سیستم PS4 link خود پیوند دهید. وقتی سیستم PS4 به عنوان سیستم اصلی PS4 شما فعال می شود ، سایر کاربران آن سیستم نیز به مزایای خاصی دسترسی خواهند داشت. برای جزئیات ، به "فعال کردن به عنوان PS4 اصلی خود" مراجعه کنید. برای لغو تمدید خودکار اشتراک PlayStation Plus ، سرویس زیر (تنظیمات)> [مدیریت حساب]> [اطلاعات حساب]> [اشتراک های PlayStation] را انتخاب کرده و سپس [خاموش کردن تمدید خودکار] را انتخاب کنید. استفاده از فضای ذخیره سازی آنلاین به عنوان مشترک ، می توانید از سرور PlayStation ™ Network برای ذخیره داده های ذخیره شده برای بازی که در سیستم خود بازی کرده اید ، استفاده کنید. برای ادامه بازی در سیستم PS4 another ، داده های ذخیره شده را از سرور بارگیری کنید. برای جزئیات ، به "داده های ذخیره شده در سیستم ذخیره سازی" مراجعه کنید.