معرفی جامع سرویس Game Pass | گیم پس چیست

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • چهار شنبه 20 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی جامع سرویس Game Pass

اگر شما هم طرفدار بازی های ویدیویی هستید حاجی گیم به شما راهنمایی میکند که با خرید خرید اشتراک گیم پس می‌تواند برایتان به صرفه باشد. گیم پس یک سرویس اینترنتیِ اشتراکی است که برایتان امکان دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی مختلف و امکانات دیگری مانند تخفیف‌های ویژه را فراهم می‌کند. در اصل این یکی از کارهای خوب شرکت مایکرو سافت برای جلب توجه طرفدارانش است.

گیم پس چیست؟

سرویس ویژه مایکروسافت برای کاربران ایکس باکس وان و پی‌سی که به شما اجازه می‌دهد به صورت نامحدود و طی مدت زمان فعال بودن اشتراکتان بازی‌های عرضه شده روی آن را تجربه کنید گیم پس در سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان و در سال ۲۰۱۹ برای پی‌سی شروع به فعالیت کرد.

این سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا هم‌اکنون به بیش از ۱۰۰ بازی مختلف دسترسی داشته باشید  این تعداد بازی‌ها به مرور زمان تغییر می‌کند و بازی‌های بیشتری به این سرویس اضافه می‌شود. در حال حاضر سه نوع اشتراک برای استفاده از آن وجود دارد.

امکانات اشتراک مخصوص پی‌سی و ایکس باکس وان؟

دسترسی به مجموعه‌ای در حال گسترش از ۱۰۰ بازی ویدیویی.

ده درصد تخفیف برای خرید بازی‌های موجود در لایبرریتان.

بیست درصد تخفیف زمان خرید محتوای اضافه بازی‌ها.

نکته قابل توجه این است بازیکن‌هایی که کنسول ایکس باکس وان دارند، از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس می‌توانند به تعدادی از بهترین بازی‌های کنسول قبلی مایکروسافت یعنی ایکس باکس 360 نیز دسترسی داشته باشند. بازیکن‌ها برای دانلود و نصب بازی‌های این سرویس روی کنسول خود هیچ محدودیتی ندارند و تا جایی که فضای خالی برای ذخیره بازی‌ها روی کنسول داشته باشند، می‌توانند به دانلود آنها بپردازند.

گیم پس چیست

بازی های موجود در گیم پس چیست؟

بیش از ۱۰۰ بازی در سرویس گیم پس حضور دارند بازی های خاطره‌انگیز از کنسول ایکس باکس 360 گیم پس روی ایکس باکس 360 فعال نیست و شما می‌توانید بازی‌های پشتیبانی شده را روی ایکس باکس وان تجربه کنید شامل Viva Pinata ،Toy Soldiers ،Splosion Man و سری بازی‌های به یادماندنی Mass Effect برخی عناوین ایکس باکس وانShadow of Tomb Raider ،Rocket League ماینکرفت و...........

اما باید به این توجه داشت گیم پس ویژگی شرکت مایکروسافت در چه کشور هایی موجود میباشد؟آرژانتین، استرالیا، بلژیک، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنگ، هند، ایتالیا، میکزیک، هلند، نیوزلند، نروژ، لهستان، پرتغال، روسیه، عربستان، سنگاپور، اسلواکی، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوییسف تایوان، ترکیه، امارات متحده عربی، انگلیس و آمریکا کشور هایی هستند که در انها گیم پس وجود دارد.

چگونه گیم پس خریداری کنیم؟

بهترین راه برای خرید گیم پس مراجعه به وبسایت مایکروسافت روی کنسول است. اما وبسایت‌های دیگر زیادی وجود دارند که می‌توانید برای خرید به آن‌ها مراجعه کنید البته وبسایتی را انتخاب کنید که از تاییده لازم برای فعالیت قانونی برخوردار است.

برای کنسول‌ها اپلیکیشن گیم پس را برای اندورید و ios دانلود کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید لیست به روز شده بازی‌ها را بررسی کنید و از آخرین اخبار درخصوص این سرویس مطلع شوید.

بنابراین حاجی گیم به شما توصیه میکند اگر زمان زیادی برای بازی کردن دارید، گیم پس بهترین و به‌صرفه‌ترین انتخاب برای شماست. این سرویس نه تنها دسترسی شما را به برخی از جدیدترین بازی‌های دنیا، بلکه به برخی از عناوین کلاسیک و دوست‌داشتنی ایکس باکس 360 یا پی‌سی نیز فراهم می‌کند. برای خرید و راهنمایی به حاجی گیم مراجعه کنید.