اکانت های مخصوص PS5 | اکانت های مخصوص پلی استیشن 5

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • چهار شنبه 20 اسفند 1399
  • 0 کامنت

اکانت های مخصوص پلی استیشن 5

آیا برای ps5 به یک حساب PSN جدید احتیاج دارم یا حسابها / کتابخانه های PS4 ما منتقل می شوند؟

میتوان گفت بازی دیجیتالی زیادی در کتابخانه PS4 خودمان داریم و فقط کنجکاو هستیم بدانیم که اگر ما از همان حساب PSN استفاده خواهیم کرد ، کتابخانه به ps5 منتقل می شود یا خیر. اگر بتوانم تمام خریدهایم را منتقل کنم ، اگر پولش را داشته باشیم قطعا PS4 خود را برای ارتقا می فروشیم. اما اگر قابل انتقال نباشد ،احتمالا  آن را برای همیشه حفظ می کنیم.

اما پاسخ این است که شما نیازی به "انتقال" حساب یا خریدهای خود ندارید ، شما فقط در PS5 وارد حساب خود می شوید. سپس می توانید به موارد PS4 خود دسترسی پیدا کنید (به شرطی که با آنها سازگار باشد ، که احتمال آن بسیار زیاد است).

تنها مسئله ممکن این است: فقط یک PS4 اصلی می توانید در هر حساب داشته باشید. مورد فعلی شما احتمالاً به همین ترتیب ثبت شده است ، ویژگی های خاصی مانند استفاده از محتوای دیجیتال خود را با حساب های دیگر در آن سیستم فراهم می کند. من فکر می کنم PS5 باید جای آن را بگیرد ، زیرا در این زمینه جایگزین PS4 می شود. بنابراین فراموش نکنید که قبل از بازنشانی به پیش فرض های کارخانه ، وضعیت اولیه را از PS4 (تنظیمات PSN) لغو ثبت کنید. اگر آن را فراموش کنید ، هنوز هم ممکن است ، اما کمی راحت تر.

"تداوم" راهی اصلی خواهد بود که هم سونی و هم مایکروسافت سعی می کنند مانع از عزیمت بازیکنان به سیستم دیگر هنگام راه اندازی شوند. تغییر سیستم اکنون به معنای پشت سر گذاشتن همه موارد است (اگرچه بیشتر مردم هنوز سیستم قدیمی را دارند).

اکانت های مخصوص PS5

می توان دقیق تر اعلام کرد که سونی رسماً گفت که PS5 با PS4 سازگار خواهد بود. و می توانید از حساب PS4 خود در PS5 شامل همه بازی های مرحله ای دیجیتالی ، اشتراک های خود استفاده کنید.

به احتمال زیاد سونی برای PS5 به حساب های کاملا جدیدی احتیاج ندارد بنابراین احتمالاً پس از قرار دادن اطلاعات حساب خود ، مانند حالت عادی در PS5 وارد حساب خود می شوید.

اما این کار را با ps3 به ps4 انجام داد اما ممکن است قیمت های ps plus با پذیرفتن شرایط خدمات آنها تغییر کند زیرا این اتفاق برای ps3 و ps4 نیز رخ داد

نگام ورود به سیستم با همان حساب ، می توانید این محتوا را در کنسول اصلی PS5 مرتبط با حساب خود (از طریق تنظیمات "اشتراک کنسول و پخش آفلاین") و سایر کنسول های PS5 بارگیری و بازی کنید.

اگر تنظیمات "Console Sharing and Offline Play" برای PS5 شما فعال باشد ، بازیکنان بالای 18 سال که مشترک PS Now نیستند می توانند از آیکون میانبر بازی (که در صفحه اصلی PS5 نمایش داده می شود) بازی های PS Now را نیز انجام دهند همانند برنامه PS Now.

به نظر می رسد "Primary PS4" به "Main" تغییر نام داده است. با این حال ، اطلاعات مهم همان سیستم موجود در PS4 است که در آن حساب PSN می تواند "Main PS5" را تعیین کند و سایر کاربران می توانند به خریدها و محتوای آن در کنسول دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، "و در هر کنسول PS5 دیگری که با همان حساب خود وارد سیستم می شوید" به کنسولی اشاره دارد که اصلی شما نیست. برای انجام خریدهای شما ، این کنسول به کاربری نیاز دارد که به سیستم حساب خود وارد شود.