آموزش بازی پابجی با دسته پلی استیشن 4

  • نویسنده : لوازم جانبی گیمینگ
  • شنبه 23 اسفند 1399
  • 0 کامنت

آموزش بازی پابجی (PUBG) با دسته کنسول PS4

پابجی موبایل یکی از بازی های پر طرفدار موجود در بازار بازیهای موبایلی می باشد که شما می توانید این بازی را با توجه به سیستم عامل گوشی خود آن را در نسخه های متفاوت بازی کنید. پابجی موبایل در دسته بازیهای اکشن می باشد. درست مانند Call of Duty  که طرفداران زیادی دارد و از رقبای اصلی بازی پابجی به شمار می آید.

اگر شما به دنبال یکی از بازی های جذاب با گیم پلی معتادکننده هستید،حاجی گیم این بازی را به شما پیشنهاد می کند. شما در نسخه آنلاین بازی پابجی همانند نسخه PC می توانید یک بازی حتی صد نفره را تجربه کنید. قابلیت فوق العاده این بازی این است که شما در حالت آنلاین می توانید با دوستان خود بازی کنید. چیزی که واضح است شما نیاز به سرعت عمل بالایی خواهید داشت.

به همین دلیل خیلی از کاربران به دنبال جواب این سوال می باشند که آیا امکان پذیر است که بازی پابجی با دسته PS4 انجام شود؟ بله امکان پذیر است و ما در این پست قصد داریم آموزش بازی پابجی با دسته PS4 را به شمادوستداران و طرفداران حاجی گیم را داریم.

چطور با دسته PS4 پابجی بازی کنیم؟

انجام بازی پابجی با دسته PS4 کار سختی نیست و بسیار ساده می باشد. شما برای انجام این بازی فقط باید یک اپلیکیشن دانلود کنید که نام این اپلیکیشن octopus می باشد. البته لازم به توضیح است که این برنامه فقط برای نسخه اندروید وجود دارد و شما با استفاده از آن می توانید به راحتی پابجی با دسته PS4 را تجربه کنید. و برای نسخه ios در مقاله ای جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

شما فقط احتیاج دارید که دسته PS4 را به قسمت usb گوشی موبایل خود وصل کنید. وقتی شما این کار را انجام دهید این اپلیکیشن دسته شما را تشخیص خواهد داد. همینطور شما می توانید همین کار را با بلوتوث خود نیز انجام دهید اما وقتی شما از بلوتوث استفاده کنید. ممکن است با توقف ها و گیر کردن هایی در بازی مواجه شوید. در حالی که وقتی شما از usb استفاده کنید بدون مشکل می توانید بازی کنید.

ممکن است این برنامه نیاز به اجازه هایی برای دسترسی داشته باشد که شما باید این اجازه ها را به برنامه دهید.

البته همان طور که حاجی گیم در ابتدا گفت یک سوال وجود دارد که گوشی موبایل شما اندروید می باشید یا iOS .

این روشی که در این پست ارائه شده است برای گوشی های اندروید می باشد، در واقع من پابجی با دسته PS4 روی موبایل های iOS توصیه نمی کنم. زیرا برای شما هزینه بر خواهد بود.