معرفی بخش زامبی بازی Call Of Duty Cold War

  • نویسنده : نقد و بررسی
  • دو شنبه 16 فروردین 1400
  • 0 کامنت

معرفی بخش زامبی بازی Call Of Duty Cold War

یکی از بازی های قدیمی پرطرفدار که اخیرا قسمت جدید آن ارائه شده، مجموعه ی Call of Duty است. این بازی تقریبا همه فن حریفه و به طور قطع تونسته طرفدارها رو راضی نگه داره. همونطور که میدونید این بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در سه بخش سینگل پلیر، مولتی پلیر و بخش زامبی ارائه شده. امروز میخوایم باهم بریم جدید ترین این بخش ها، یعنی بخش زامبی رو رنده کنیم. اما اول یه توضیحات ریزی درمورد این بازی بدیم.

آخرین ورژن از مجموعه ی Call of Duty یعنی Black Ops Cold War در نوامبر سال 2020 برای PS4، PS5، Xbox Series X and Series S و ویندوز منتشر شد. به عنوان بازی ایی نوین برای  PS5 انتظار زیادی از این بازی میرفت که خوشبختانه به مقدار زیادی توانست این انتظارات را برآورده کند.

داستان بازی در مورد جنگ سرد و اوایل دهه 1980 میلادی ست و شما باید به عنوان یک مامور ویژه در ویتنام، ترکیه، پایگاه های K.G.B و ... به دنبال فردی جاه طلب باشید که قصد تغییر مسیر تاریخ را دارد بگردید. در کنار کاراکترهای افسانه‌ای مجموعه Black Ops به عمق تاریک این توطئه جهانی نفوذ کنید و جلوی این عملیات بدیمن را که دهه ها در پشت پرده‌ها در حال آماده‌سازی بود را بگیرید.

بخش زامبی بازی کال آف دیوتی

بخش زامبی بازی کال آف دیوتی

اما داستان بخش زامبی بازی کال آف دیوتی کلد وار به چه صورت است؟ از زمان معرفی این بازی بحث های زیادی در رابطه با این بخش بود که آیا اضافه خواهد شد یا خیر. اما دیدیم که درنهایت اضافه شد. از حق نگذریم واقعا خوب بود چرا که بالاخره یک موضوع جدید و یک اتفاق نوآورانه در مجموعه Call of Duty دیدیم.

یک تیم پاسخ بین المللی پشتیبانی شده از CIA به رهبری گریگوری ویور ، عوامل یک جنگ جهانی دوم را جستجو می کنند که نه تنها توسط زمان نابود شده است بلکه یک لشکر به رهبری اتحاد جماهیر شوروی و گروه امگا، تشکیل شده و به دنبال تصاحب قدرت هستند.

سلاح هایی که در این بخش استفاده میشوند مخصوص زامبی ها هستند. سلاح ها نادر هستند اما قدرت تخریب نادرتری دارند. حتی سلاح های ساپورتر هم هستند. مثل کمان های انفجاری، نارنجک انداز و... .

اگه تو ام طرفدار پر و پا قرص کال آف دیوتی هستی بهت پیشنهاد میکنم بخش زامبی این بازی رو بازی کن. برای بازی میتونی اکانت قانونی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War رو از حاجی دریافت کنی.