پلی استیشن پلاس چیست؟ | معرفی سرویس Playstation Plus

  • نویسنده : اکانت قانونی
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400
  • 0 کامنت

معرفی سرویس Playstation Plus

آقا این قضیه Playstation Plus Collection چیه؟ اگه نمیدونی پس با حاجی گیم همراه شو تا برات کامل توضیح بده.

این سرویس امکان دسترسی به مجموعه ایی از بهترین بازی های PS4 که قابلیت دانلود روی PS5 را دارند را برای کاربران playstation plus فراهم میکند. به این عنوان بازی هایی که اعلام شده اند و در این سرویس موجود میباشند، به مرور زمان اضافه خواهد شد.

شما می توانید از همان روز اول عرضه کنسول ، بازی هایی مانند Persona 5 و God of War را روی PS5 انجام دهید.  اگر دقت کنید میبینید این ویژگی مشابه Game pass است.

هربازی ایی را که از Plus collection دانلود میکنید، تا زمانی که عضو Playstation Plus باشید در دسترس شما خواهد بود و همچنین تا زمانی که با PS5 بازی مکنید، میتوانید از پیشرفت هایی مانند افزایش سرعت بارگذاری برخوردار شوید.

PlayStation Plus Collection از لحظه عرضه PS5 در دسترس خواهد بود که پنجشنبه ، 12 نوامبر در ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، کانادا ، مکزیک ، استرالیا ، نیوزلند و کره جنوبی و پنجشنبه 19 نوامبر برای بقیه خواهد بود. جهان ، شامل اروپا ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آسیا و آفریقای جنوبی میباشد.

لیست بازی های PlayStation Plus Collection

 هر بازی که در حال حاضر برای PS Plus Collection اعلام شده، میتوانید در پایین مشاهده نمایید. تمام این بازی ها از زمان عرضه PS5 از طریق دانلود دیجیتالی دردسترس خواهند بود البته شایان ذکر است که اشتراک PS Plus Collection لازم میباشد.

Batman: Arkham Knight

Battlefield 1

Bloodborne

Call of Duty: Black Ops III - Zombie's Chronicles Edition

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Days Gone

Detroit: Become Human

Fallout 4

Final Fantasy XV Royal Edition

God of War

Infamous Second Son

Monster Hunter World

Mortal Kombat X

Persona 5

Ratchet and Clank

Resident Evil 7: Biohazard

The Last Guardian

The Last of Us Remastered

Uncharted 4: A Thief's End

Until Dawn


معرفی سرویس Playstation Plus

پلی استیشن پلاس چیست؟

اگر اشتراک Play station Plus داشته باشید، سونی هر ماه دو بازی رایگان به شما هدیه می‌دهد. سونی هر ماه لیستی از بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس منتشر می‌کند که شامل شش بازی است. دو بازی برای PS4، دو بازی برای PS3 و دو بازی برای دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا درنظر گرفته است

به افرادی که اشتراک پلی‌استیشن پلاس را دارند، ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره رایگان ابری تعلق می‌گیرد. با این قابلیت به‌آسانی می‌توانند تمامی فایل‌های ذخیره ایی خود را روی این فضا قرار دهند و در هر زمان و مکانی از آن‌ها استفاده کنند.

درصورتی که اکانت پلی‌استیشن پلاس شما روی یک کنسول فعال باشید و همچنین اکانت شما روی حالت Primary تنظیم شده باشد، دیگر کاربران آن کنسول نیز می‌توانند از برخی مزایای اکانت شما مثل انجام بازی‌های آنلاین یا تجربه بازی‌های رایگان ماهانه روی حساب کاربری خودشان، استفاده کنند.

تخفیف‌های درنظر گرفته شده برای اعضای پلی‌استیشن پلاس در کشورهای مختلف، فرق دارند.

قبل از خرید اشتراک پلی‌استیشن پلاس، باید به کشور حساب کاربری خود توجه کنید. اگر کشور حساب کاربری شما آمریکا باشد، باید اشتراک پلی‌استیشن پلاس مختص این کشور (US) را خریداری کنید  و اگر حساب کاربری شما انگلستان باشد، باید اکانت‌های این کشور (UK) را خریداری کنید.

ایشالا که براتون معلوم شده باشه که Playstation Plus Collection چیه و به چه درد میخوره و چه بازی هایی فعلا روش هست. البته بازم بگم که این لیست بازی به مرور زیاد تر هم میشه. حاجی گیم خیلی خوشحال میشه که اگه این یک اکانت خوب برای Playstation Plus Collection میخواید، بهش سر بزنید تا یه اکانت نابی واستون درست کنه