دسته کالاف دیوتی چیست؟

  • نویسنده : لوازم جانبی گیمینگ
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399
  • 0 کامنت

دسته کالاف دیوتی چیست؟

این روزها با پیشرفت گوشی های هوشمند و تقویت قدرت گرافیکی این گوشی ها، بازی های موبایل پیشرفت چشمگیری داشته اند و آنلاین بودن این بازی ها این لذت را دو چندان کرده است. با بالا رفتن قیمت کنسول های بازی و اقتصادی نبودن خرید آن ها و در مقابل بصرفه بودن بازی های آنلاین گوشی های هوشمند که اکثراً به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میگیرند میتوان در حال حاظر این بازی ها را رقیب جدیدی برای این کنسول ها معرفی کرد. بازی کالاف دیوتی موبایل بین گیمرها و جمعیت خیلی زیادی محبوب شده است و همه رده سنی را سرگرم ساخته است و تبدیل به یک بازی اعتیاد اور شده است.

در این حین کسانی که به این بازی معتاد شده اند و ساعت ها بازی میکنند احساس خستگی دست درد و گردن درد میکنند و ادامه دادن بازی برایشان سخت میشود برای همین شما میتوانید محصولی به نام دسته کالاف دیوتی را تهیه نمایید و ساعت ها با آن بدون خستگی بازی کنید.

خرید دسته کال آف دیوتی


نحوه استفاده از دسته چگونه است؟

اتصال دسته های بازی به گوشی هایی با سیستم عامل اندروید در این سیستم نیز بازیکن باید بعد از ورود به قسمت Setting به گزینه Bluetooth برود و گزینه Pair New Device را انتخاب کند و اطمینان حاصل کند که دسته بازی در حالت چشمک زن و قابل جست و جو باشد. بعد از آنکه بازیکن متصل شد باید بازی Call of Duty Mobile را اجرا کند. بعد از این کار با فشار دادن گزینه Setting باید گزینه Controller Support را فعال کرد.

معرفی دسته کالاف دیوتی

باید توجه داشت که بازیکنانی که در هنگام بازی Call of Duty Mobile از دسته بازی استفاده می کنند تنها در مقابل حریفانی قرار خواهند گرفت که در حال استفاده از کنترلر هستند. این کار به بازیکنان این اطمینان را می دهد که تمامی بازیکنان به صورت برابر بازی می کنند.

اما سوالی که بوجود میاد این است که آیا فقط دسته برای یک بازی کاربرد دارد؟

این دسته ها بیشتر در بین بازیکنان بازی های شوتینگ از جمله پابجی فورتنایت کالاف دیوتی و ماینکرافت طرفداران زیادی دارد و دلیل جذابیت این کنترلرها را میتوان در دقت بالای نشانه گیری ها، شلیک به موقع و در دسترس بودن تمام کلیدها و همین موضوع باعث بالا رفتن جذابیت این بازی ها شد.

شما میتوانید برای خرید دسته کالاف با طرح های مختلف با حاجی گیم مراجعه فرمایید.