بهترین بازی های XboX One | جدید ترین بازی های ایکس باکس وان

 • نویسنده : نقد و بررسی
 • دو شنبه 23 فروردین 1400
 • 0 کامنت

جدید ترین بازی های ایکس باکس وان

حاجی گیم امروز میخواد 5 تا از جدیدترین بازی های ایکس باکس رو بهتون معرفی کنه.

 • Call of duty: black Ops cold war

این بازی مهیج بازیکنان  را  به اعماق نبرد بی ثبات ژئوپلتیک جنگ سرد در اوایل دهه 1980 میلادی خواهد برد. در بخش تک نفره، بازیکنان با چهره های تاریخی و حقایق سخت روبرو میشوند. آنها در سراسر جهان از جمله برلین شرقی، ویتنام، ترکیه، مقرهای KGB شوروی و... میجنگند.

بازی جنگ سرد، بازی ایی با چند پایان مختلف است و تصمیم هایی که در طول بازی می‌گیرید و انتخاب‌هایی که برای موقعیت های مختلف دارید، شما را به سمت پایان‌های چندگانه بازی سوق می‌دهند. پیش از این هم در زیرمجموعه Black Ops  شاهد نسخه‌هایی با پایان‌بندی‌های چندگانه بودیم.

 بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را اولین بار آگوست ۲۰۲۰ رسما معرفی کردند و پس از آن هم اطلاعات کلی بازی، از جمله اینکه بازی قرار است شامل بخش داستانی، چندنفره و زامبی باشد، منتشر شدند. در حالی که آخرین نسخه منتشر‌شده از سری Black Ops بازی ایی صرفا چندنفره و بدون بخش داستانی بود، ولی خوشبختانه این تصمیم در Cold War ادامه پیدا نکرد. موردی که یکی از دلایل آن، می‌تواند موفقیت مدرن وارفر باشد که ثابت کرد هنوز فضای کافی برای داستان‌گویی در دنیای کالاف دیوتی وجود دارد و بازیکنان، این مجموعه را فقط برای نبرد‌های بخش چندنفره‌اش دوست ندارند

به عنوان یک مأمور ویژه، شما وظیفه دارید تا ردپای فرد مرموزی به نام پرسئوس را دنبال کنید که قصد دارد موازنه قدرت در دنیا را به هم بزند و مسیر تاریخ را عوض کند. در کنار کاراکترهای افسانه‌ای سری Black Ops به عمق تاریک این توطئه جهانی نفوذ کنید و این عملیات شوم را که دهه ها، پشت پرده‌ها در حال آماده‌سازی است، متوقف کنید

 • Cyberpunk

شاید بتوان گفت بهترین بازی شوتر اول شخص که میتوانید تجربه کنید این بازی است. این بازی یک دنیای علمی تخیلی پادآرمانشهری را نشان می‌دهد که تکنولوژی انسان‌ها را تحت تاثیر بسیار قرار داده است. سایبر پانک یک بازی با جهان باز و اول شخص است. هرحرکت و هرتصمیمی که در این بازی میگیرید در داستان بازی تاثیر خواهند گذاشت.

داستان بازی درمورد شخصیتی بنام V است و زندگی روزمره وی در شهری به نام Night City زندگی می‌کند و پر از ربات ها، افراد بیخانمان و جنایت کاران است. با گذشت زمان، این شخصیت می‌تواند کارهای مختلف و ماموریت‌های بزرگی انجام دهد تا اعتبار و پول به دست آورده و سلاح‌ها و ارتقاهای سایرنتیک جدیدی کسب کند.

این ارتقاها دسترسی به قابلیت‌های جدیدی مانند شمشیرهایی که از بازوی این شخصیت خارج می‌شوند، می‌دهند. رفته رفته که V حضورش را در شهر با انجام این ماموریت‌ها نشان می‌دهد، توجه افراد دیگری که می‌خواهند این توانایی ها را برای اهداف شوم خود استفاده کنند را جلب می‌کند.

بهترین بازی های XboX One

 • Exit the Gungeon
 • ماجرای یک تک تیرانداز MMO مستقر در جوخه است که نبردهای مهم جنگ جهانی دوم را پوشش میدهد. این بازی ضمن نشان دادن درگیری های عظیم بسیاری از سربازان، تانک ها و هواپیما ها  و پشتیبانی دریایی، دقت سلاح ها و وسایل نقلیه نظامی، جو آن دوران را بازسازی میکند.
 • Drawngeon: dungeons of ink and paper
 • این بازی یک بازی نقش آفرینی کوتاه،  به سبک قدیمی، با دیدگاه اول شخص و مبارزه در زمان واقعی است. زندگی در اینکلند  جریان داشت ، تا اینکه برجی ناگهان مستقیماً از آسمان سقوط میکند. قهرمانان بسیاری تلاش کردند تا رمز و راز آن را حل کنند ، اما هیچ یک موفق نشدند. شاید نوبت شماست که خودتان را محک بزنید!!
 • جهان این بازی شامل سیاهچاله ها، غار ها و البته برج مرموز میشود. شما میتوانید قهرمان خود را انتخاب کنید. یک جنگجو، جادوگر یا یک یاغی که هر کدام توانایی منحصر به فرد خود را دارند: جنگیدن با سپر ، استفاده از جادوهای قدرتمند یا جلوگیری از حملات دشمنانه به طرز ماهرانه.
 • 50 years
 • 50 years جایگزینی سریع برای بازیهای استراتژی بزرگتر و طولانی تر است. در یک شب می توانید یک بازی را ببرید یا ببازید. در هر صورت می خواهید دوباره آن را بازی کنید
 • این بود پنج تا از جدیدترین بازی های ایکس باکس. شما میتونید همه این بازی ها و بازی های دیگه ایی رو از حاجی گیم بگیرید و لذتشو ببرید. حاجی گیم امیدواره این مطلب به دردتون خورده باشه.