نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 | مشخصات بازی سایبرپانک 2077

  • نویسنده : نقد و بررسی
  • سه شنبه 24 فروردین 1400
  • 0 کامنت

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077

سایبرپانک بازی ویدیویی است رو به انتشار در سبک اکشن و اول شخص است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز پلی استیشن 4 ایکس باکس وان رو به انتشار است.

مشخصات بازی:

ناشر این بازی که نشان می دهد بازی مهیج جذابی است CDproject است و سبک این بازی به صورت نقش افرینی است کشور سازنده این بازی لهستان و در مورد بخش انلاین بازی بخش انلاین وجود دارد زاویه دید این بازی به صورت اول شخص است و تاریخ دقیق توضیع این بازی هنوز مشخص حدودل دوماه دیگر به انتشار میرسد.

آخرین محصول این بازی ساز کشور لهستان ویچر3 بوده است که توانست بیشترین جوایز را در آن سال کسب نماید. مجموعه بازی های ویچر که با تم فانتزی عرضه می شوند جزو پنج بازی برتر نقش آفرینی در میان طرفداران این سبک است.

نقد وبررسی بازی سایبرپانک

و اما مشخصاتی که حاجی گیم از تریلر این بازی برداشت کرده است عبارتند از

1.بازی دارای محیط جهان باز است.

2.بازی در سال ۲۰۷۷ رخ می دهد.

3.بازی در یک شهر خیالی که ترکیبی از لس آنجلس و سان فرانسیسکو است شکل گرفته است.

4.طراحی محیط بازی بر اساس کتاب night city guide شکل گرفته است.

5.آهنگ ساز بازی ویچر ۳ بروی موسیقی بازی Cyberpunk 2077 کار می کند.

6.نمای بازی اول شخص است.

7.گیمر ها می توانند شخصیت خودشان را در بازی که در واقع شخصیت یک مزدور است از طریق انتخاب جنسیت، صورت، ویژگی های فیزیکی، تتو ها و لباس بسازند.لباس های شخصیت شما در تعامل شما با شخصیت های غیرقابل کنترل تاثیرگذار است.

و اما مطلبی که همه را متحیر ساخت استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد در جدیدترین گزارش شرکت‌اش اعلام کرد برای توسعه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ بیش از ۱۲۱ میلیون دلار خرج کرده. این رقم برای این استودیو بسیار شگفت انگیز است.

داستان بازی سایبرپانک

طراح ارشد مأموریت‌های بازی سایبرپانک در ادامه سخنان خود می‌گوید که آن‌ها داستان را کمی کوتاه‌تر کرده تا افراد بیشتری مشتاق شوند که تمامی داستان را دنبال کنند. البته او اشاره می‌کند که کوتاه‌تر شدن، فقط به بخش اصلی داستانی مربوط است و اگر کسی قصد داشته باشد تمامی مأموریت‌های فرعی را انجام دهد و در گوشه گوشه‌ی پاد آرمان‌شهر نایت سیتی (Night City) کاوش کند، می‌تواند زمان بسیار طولانی را با بازی سپری کند و مشغول آن شود. حتی ما در گذشته دیده بودیم که گاهی مأموریت‌های اصلی و فرعی مختلف بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را می‌توانیم به شیوه‌های مختلفی انجام دهیم که همین قضیه هم می‌تواند ارزش تکرار آن را بالاتر ببرد.

بازی سایبرپانک

درواقعه استودیو سی‌دی پراجکت رد با روایت‌های احساسی و تاثیرگذار به‌هیچ‌وجه غریبه نیست و در آخرین ساخته‌ی عظیم و تحسین‌شده‌ی آن‌ها یعنی The Witcher 3: Wild Hunt هم دیدیم که چطور کاراکتر Geralt of Rivia را به‌شخصیتی چند بعدی تبدیل و با او، روایتی پیچیده و پر احساس را برای گیمرها بازگو کردند. این روزها که بازی Cyberpunk 2077  با فضای شدیدا سنگین و بزرگ‌سالانه، محتوای خشن، عمیق تعریف میشود.

همچنین شما میتوانید این بازی را در روز انتشار هم به صورت فیزیکی دیسکی و هم به صورت اکانتی دیجیتالی از حاجی گیم تهیه فرمایید.