شکافت بازی Ghost Of Tsushima | معرفی بازی گوست آو سوشیما

  • نویسنده : نقد و بررسی
  • شنبه 4 اردیبهشت 1400
  • 0 کامنت

معرفی بازی گوست آو سوشیما

بازی Ghost of Tsushima، بازی ایی در حال و هوای شرق قدیمی است اما ساخته ی غربی هاست. سومین بازی غربی ایی است که در لیست بهترین بازی های مجله ی Weekly Famitsu (مجله بازی های تحسین شده). این بازی در 17 جولای سال 2020 میلادی برای PS4 ارائه شد. بسیاری این بازی را بهترین بازی سال عنوان کرده بودند و رقیب اصلی بازی The last of us part II میدانستند.

Ghost of Tsushima داستان جزیره ایی به نام سوشیما (Tsushima) است که بین ژاپن و لشکر عظیم مغول ها قرار دارد. در قرن 13 میلادی که مغول ها قصد فتح و ویران سازی شرق را کرده بودند، اکنون به این جزیره رسیده اند. این جزیره به عنوان دروازه ایی برای ورود به ژاپن میباشد. حالا این لشکر به خون تشنه به رهبری ختون خان، ژنرالی بی رحم و حیله گر، در حال تلاش برای سقوط این جزیره هستند.

به دنبال اولین موج حمله مغول ها، جزیره سوشیما در آتش میسوزد. در این میان، سامورایی ایی ماهر به نام جین ساکای، به دنبال بازپس گیری خانه اش و نجات مردمانش، با استفاده از مهارت ها و آموخته هایش است. او درمیابد با جعل مسیر شبح، میتواند به این هدف برسد.

معرفی بازی گوست آو سوشیما

شکافت بازی Ghost Of Tsushima

با وجود جنگ زده بودن این جزیره، شاهد مناطق و مناظری زیبا و حیرت برانگیز خواهید بود. شاهد ژاپن فئودالی خواهید بود. بسیاری از مناطق بکر که شاید دیگر وجود نداشته باشند. شما میتوانید در این مناطق گشت و گذار کنید، با ثروتمندان روبرو شوید، نشانه های باستانی را پیدا کنید و تمام این جزیره و مناظر دست نخورده اش را کشف کنید.

جین در مکتب سامورایی بزرگ شده و آموزش دیده است. وقتی مغول ها به راحتی نیروهای سامورایی را شکست دادند، دنیای جین متلاشی می شود. او با سخت ترین تصمیم زندگی خود روبرو شده است: سنت و آداب و رسوم تربیت سامورایی خود را ارج نهاده و به مبارزه ایی که نمی تواند پیروز شود ادامه دهد، یا برای محافظت از جزیره و مردم آن، هرکاری که لازم است انجام دهد؛ حتی به قیمت دور شدن از مسیر و سنت های سامورایی. او باید برای نجات جزیره به دوستان خود کمک کند و بلکه با افراد جدید اتحاد کند.

دشمن مغول در جنگ و تسلیحات غیر قابل پیش بینی و مهیب است. با تطبیق مهارت های جین و یادگیری تاکتیک های جدید برای دفاع از جزیره و محافظت از مردم سوشیما، برتری خود را کسب کنید.

شکافت بازی Ghost Of Tsushima

با یک کاتانای خود در محلی نزدیک به حریفان، آنان را به چالش بکشید تا تجربه نبرد بی نظیر سامورایی را بدست آورید. بر کمان مسلط شوید تا تهدیدات دور را با دقت کشنده از بین ببرید. تاکتیکهای پنهانکاری و فریب را برای از بین بردن و کمین دشمنان با حملات غافلگیرانه توسعه دهید.

خلاصه که خیلی میتونی بری توی بهر کارای سامورایی و با اون شمشیر خفناشون که اسمش «کاتانا» س با دشمنا بجنگی و یه تجربه ی خفن توی دنیای سامورایی ها و ژاپن قدیم داشته باشی. حاجی 100 درصد این بازی رو بهتون معرفی میکنه. پس میتونی اکانت قانونی بازی Ghost of Tsushima رو از سایت حاجی دریافت کنی.