معرفی اجمالی لوازم گیمینگ

  • نویسنده : لوازم جانبی گیمینگ
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399
  • 0 کامنت

معرفی اجمالی لوازم گیمینگ

شما گیمر های عزیز برای لذت بردن بیشتر از بازی های خود نیاز به لوازم جانبی ان دارید که حاجی از صفر تا صد هر چیز سرگرم کننده ای را در اختیار شما قرار می دهید با کمترین قیمت در ادامه شما را با لوازم جانبی چند وسیله گیمینگ اشنا خواهیم کرد.

انواع لوازم جانبی؟

1.موس

2.کیبورد

3.صندلی

4.وب کم

5.اسپیکر

6.هدست و هدفون

7.میز گیمینگ

8.دسته فرمان بازی که بیشتر به کنسول ها اختصاص دارد

و...

خرید لوازم جانبی گیمینگ

شما تمام این محصولات را میتوانید از وب سایت حاجی گیم تهیه فرمایید.

موس کیبورد؟

این وسیله ها بیشتر در کامپیوتر ها مورد استفاده قرار میگیرند جالب است بدانید خود موس انواع بسیار مختلفی دارد. برای مثال؟

1.ماوس بی‌سیم

2.ماوس سیم‌دار

3.ماوس اپتیکال

4.ماوس لیزری

5.ماوس گیمینگ

6.ماوس توپی

7.ماوس ارگونومیک

8.ماوس سایلنت

هر کدام یک از این ماوس ها کاربرد ها و ویژگی های متفاوتی دارند و همچنین کیبورد ها که کاربرد یکسانی دارند اما شکل ظاهری انها متفاوت است که میتوانید از حاجی گیم همه این وسیله ها را تهیه فرمایید.

وب کم یا کینکت؟

این وسیله ها بیشتر در کنسول ها به کار می رود حتی شما میتوانید از کینکت خود به عنوان وب کم استفاده کنید و اما این دو وسیله های بسیار جذابی هستند که بازی را برای شما مهیج میسازند.

اسپیکر؟

صدا یکی از عامل هایی است که بازی را برای شما واقع گرایی میکند و بازی با صدا خیلی مهیج تر از بازی های بی صدا است و نکته قابل توجه این است که اسپیکر های بلوتوثی با اسپیکر های گیمینگ متفاوت است و همچنین اسپیکر گیمینگ نسبتا قیمت بالایی دارد که حاجی گیم با بهترین قیمت در اختیارتان قرار می دهد.

هدست و هدفون؟

اگر قصد خرید این محصول را دارید توجه داشته باشید که هدفون ها به سه دسته اصلی 1.هدفون عادی 2.هدفون مانیتورینگ 3.هدفون گیمینگ تقسیم میشوند.

به صورت خلاصه هدفون‌های عادی هدفون‌هایی هستند که برای گوش دادن به موسیقی و استفاده روزانه طراحی شده‌اند. هدفون‌های مانیتورینگ برای استفاده‌های حرفه‌ای‌تر مانند تنظیم موسیقی استفاده می‌شوند. هدست های گیمینگ نیز دارای قابلیت‌هایی خاصی هستند که توسط گیمر‌های حرفه‌ای استفاده می‌شوند.