خرید پلی استیشن 4 پرو | خرید PS4 Pro

  • نویسنده : کنسول
  • دو شنبه 13 اردیبهشت 1400
  • 0 کامنت

خرید پلی استیشن 4 پرو

پلی استیشن 4 در سال 2013 برای نخستین بار به بازار عرضه شد. مدل اولیه ی آن اصطلاحا Fat نام داشت. اما طی سال های گذشته شرکت سونی تصمیم گرفت مدل های دیگری از این کنسول نسل هشتمی پر خاطره به بازار عرضه کند. مدل های نهایی ایی که به بازار عرضه شدند، مدل اسلیم ( Slim) و مدل پرو (Pro). امروز حاجی میخواد براتون مدل پرو رو بررسی کنه.

PlayStation 4 Pro آخرین ورژن از سری PlayStation 4 میباشد که در سال 2016 به بازار عرضه شد. این کنسول قابلیت هایی اضافه بر پلی استیشن های عادی داشت. با پیشرفت تکنولوژی در طی آن سال ها، قابلیت های بسیار بسیار خفنی به این کنسول اضافه شد. از جمله پشتیبانی از تصاویر 4K که لذتی دوچندان را به مخاطب القا میکند.

خرید پلی استیشن 4 پرو

خرید PS4 Pro

بازی های جدید تمام از کیفیت تصویر 4K را نیز پشتیبانی میکنند بنابراین استفاده از کنسول پلی استیشن 4 پرو بسیار بازی را برای مخاطب جذاب تر میکند. همچنین پردازنده های بسیار قوی تری که این کنسول نسبت به ورژن های دیگه داره، سرعت بازی را افزایش میدهد که این سبب هیجانی تر شدن بازی میشه.

به راحتی و بدون هیچگونه مکثی بازی کنید و از هیجان آن لذت ببرید. همچنین این کنسول مصرف برق کمتری نسبت به نسخه ی Fat استفاده میکند. خلاصه که این کنسول پلی استیشن Pro بهترین گزینه برای خرید کنسول میباشد. البته بعد از کنسول جدید پلی استیشن 5.