خرید دسته پلی استیشن 4 | خرید دسته دوال شاک Dual shock

  • نویسنده : لوازم جانبی گیمینگ
  • دو شنبه 13 اردیبهشت 1400
  • 0 کامنت

خرید دسته ps4 دوال شاک Dual shock

اونایی که گیمر هستن خوب یادشون میاد وقتی حرف از کنسول های نسل جدید میاد همه همون اول از کنترلرش و قابلیت های جدید اون میپرسن

اما در خصوص این کنترلر محبوب و دوست داشتنی اصطلاحا کنترلر دوال شاک یا  دسته Dual Shock 4 همونطور که خیلیاتون میدونید از یک تاچ پد با کیفیت و دو عدد شوک یا لرزاننده بهره میبره که تو مقعیت های مختلفی که با توجه به حساسیت های طراحی شده در بازی شروع به لرزش و ویبره میکنه بهره میبره.

یکی از خصوصیات قابل توجه این دسته داشتن کلید share هستش که تو خیلی از مواقع جذابیت های بازیتون رو میتونید با رفقاتون به اشتراک بذارین و حالش رو ببرین.

خرید دسته ps4

خرید دسته دوال شاک Dual shock

همینطور داشتن فیش ورودی هدست های مختلف علی الخصوص هدست های گلد و پلاتینیوم سونی نعمتی واسه این دسته محسوب میشه.

دو استیک اطلاحا شستی هم با چرخش 360 درجه مانند نسخه قبلی دسته ps3 داخل این دسته تعبیه شده.

دسته از قابلیت ارگونومی فوق العاده ای بهره میبره که دست رو تو بازی های طولانی مدت اذیت نمیکنه ولی خب عرق کردن دست تو بازی های پرفشار و پر استرس و طولانی همون بلای جون همه گیمرهاست که بهتره با خرید کاور ضد عرق دسته این نقیصه رو جبران کرد.

حاجی گیم خرید دسته دوال شاک یا اصطلاحا خرید PS4 Dual shock را باقیمت کف بازار و از طریق لینک خرید همین سایت واستون میسر کرده . در گوشی هم گم که نسخه فیک و خیلی وقتا  اصطلاحا ریفربیش این دسته ها که بدون کارتن به ایران میان و خیلی از همکارای نامرد ما میان با جعبه هایی که تو ایران تولید میکنن و به عنوان دسته نو به شما میفروشن خیلی زیاد شده و گاهی تشخیصش واسه ما که تو بازار هستیم هم سخت میشه. اینه که به هر کسی و به هر قیمت پایینی اعتماد نکنید. این توصیه مرامی حاجی گیمه واسه همه رفقاش...