خرید ایکس باکس سری ایکس | خرید Xbox Series X

  • نویسنده : کنسول
  • دو شنبه 20 اردیبهشت 1400
  • 0 کامنت

خرید ایکس باکس سری ایکس

اسپنسر در دسامبر گذشته هنگامی که طراحی و نام کنسول در مراسم جوایز بازی 2019 فاش شد ، گفت: "Xbox سری X سریعترین و قدرتمندترین کنسول ما خواهد بود و نوار جدیدی برای عملکرد ، سرعت و سازگاری تعیین می کند."

به گفته وی ،  Xbox Series X  چهار برابر سریعتر از  Xbox One X  فعلی است

 این کنسول بازی در حال حاضر قدرتمندترین سری هست!

اما بیایید دور بوش نزنیم. در اینجا مشخصات تقریبی Xbox بعدی مایکروسافت آورده شده است:

خرید ایکس باکس سری ایکس

پردازنده : پردازنده AMD "Navi" ("SoC"): "در قلب کنسول نسل بعدی ما با طراحی سفارشی قرار دارد که از آخرین فناوری Zen 2 و و Navi از شرکای ما با استفاده از AMD استفاده می کند."

حافظه RAM GDDR6  

  : Optical Media Driveدرایو دیسک Blu-ray

ذخیره سازی : درایو حالت جامد

مایکروسافت می گوید همه این سخت افزارها می توانند تصاویر 8k و حداکثر 120 فریم در ثانیه تولید کنند. این شرکت همچنین می گوید كه SSD بازی ها را سریعتر از هر زمان دیگری بارگیری خواهد كرد و می توان چندین بازی را با ویژگی "ازسرگیری سریع" به حالت تعلیق درآورد. به زبان ساده ، این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد که "چندین بازی را از حالت تعلیق تقریباً بلافاصله ادامه دهند ، بدون اینکه از صفحه های بارگیری طولانی منتظر بمانند ، شما را به همان جایی که بودید و کاری که می کردید برگردانند."

خرید ایکس باکس سری ایکس

خرید Xbox Series X

مایکروسافت در مورد جدید صحبت کرده است :

ایده این است که شما می توانید هر بازی را که می خواهید با هر دستگاهی که می خواهید انجام دهید (به شرط داشتن اتصال اینترنتی قوی و پایدار). این طرح هنوز در دست انجام است و بخشی از چشم انداز نسل بعدی Xbox است - اما یک درایو دیسک فیزیکی و یک سیستم ذخیره سازی دیجیتال نیز چنین است.

اما این یک جعبه جریان بازی ویدیویی نیست. Xbox Series X کاملاً یک کنسول بازی ویدیویی به معنای سنتی آن است.در دراز مدت ، مایکروسافت می خواهد Xbox Series X محور اصلی یک استراتژی گسترده باشد تا مردم را وادار به بازی در هر کجا که می خواهند ، هر زمان که بخواهند ، حتی بدون داشتن کنسول فیزیکی بازی ویدیویی کنند.