خرید ایکس باکس سری اس | Xbox Series S

  • نویسنده : انواع کنسول
  • یک شنبه 26 اردیبهشت 1400
  • 0 کامنت

خرید ایکس باکس سری اس

کوچکترین و ارزان ترین کنسول موجود مایکروسافت را با نام ایکس باکس سری S میشناسیم. در رزولوشن ، چند ویژگی درآن وجود دارد که قابل توجه ترین آن اندازه ذخیره سازی.متنوع آن هستش .با این حال ، این یک پیشرفت عالی برای کسانی است که مانند دیگران سختگیر نیستند ، اما هنوز دستگاه بسیار توانمندی می خواهند.

 با خریدXbox Series S 512 GB از قابلیت های سرگرم کنندگی ، دوستانه و قابل توجهی در Xbox One  دست خواهید یافت.  اگرچه ممکن است لازم باشد برای یک یا دو هارد اکسترنال مقداری پول کنار بگذارید.

Xbox Series S

وقتی با GamePass وارد دنیای ایکس باکس میشوید و این تقطه حائز اهمیت وجه تمایز با کسول های پلی استیشن است میتوانید به داشتن این کنسول افتخار کنید.زیرا داشتن این کنسول دارای ارزش زیادی است،قابلیت هایی چون  صدای دالبی ویژن و دالبی اتمس برای رسانه و بازی پتانسیل عالی برای پیشرفت در کیف کردن از یک بازی در برابر فضای ذخیره سازی داخلی SSD 512 گیگابایتی ضعیف میگردد. زیرا این فضا فقط برای 9 بازی امکان پذیر است.

مشخصات دقیق تر:

طرح ابعاد: 65 15 151 27 275 میلی متر

 وزن: 1.97 کیلوگرم

 اتصالات: HDMI 2.1 ، 3x USB 3.1 ، اترنت ، 802.11ac Wi-Fi

با خرید ایکس باکس سری اس 512 گیگ میتوانید به اندازه به کافی از زیبایی ها و جذابیت های ظاهری کنسول xbox s series و دسته ایکس باکس لذت ببرید.

Xbox Series S

Xbox Series S

هم در اندازه و هم در طراحی. این ادعا وجود دارد که کوچکترین کنسول Xbox در حال حاضر است و شما می توانید بگویید. این بزرگتر از جعبه کفش نیست و از آنجا که تنها دستگاه نسل بعدی است که به طور هدفمند ساخته شده است تا وقتی که صاف قرار می گیرد بهترین عملکرد را داشته باشد .

سخت افزار CPU: پردازنده سفارشی هشت هسته ای ذن 2

حافظه: 10 گیگابایت

 RAM GDDR6 GPU: 4 TFLOPS ، 20 CU

 فضای ذخیره سازی: 512 گیگابایت SSD

گسترش ذخیره سازی در داخل Xbox Series S

 برای مبتدیان ، سری S قادر به بازی ثابت 60 فریم در ثانیه ، حتی تا 120 فریم در ثانیه است ، البته با وضوح 1440p به جای 4k کامل (مانند سری X)

 در حال حاضر نه تنها بازی های بهینه شده روی زمین سبک هستند ، بلکه فقط تعداد انگشت شماری از آنها قبل از راه اندازی در دسترس ما هستند ، ماهیت بازی ها نشان می دهد که ما یک یا دو سال قبل از شروع هر کنسولی برای رسیدن به توانایی های خود فرصت داریم. هنوز هم ، از آزمایش ما می توان دریافت که Xbox Series S نیمه راه یک ماشین نسل بعدی است

شما میتونید خیلی راحت با خرید xbox series s ، یا Xbox series x ،  خرید بازی Xbox series s و در نهایت خوش ترین خبر ممکن یعنی خرید Xbox series s قسطی از سایت حاجی گیم اقدام کنید.