خرید Xbox One S | خرید ایکس باکس وان اس

  • نویسنده : انواع کنسول
  • دو شنبه 3 خرداد 1400
  • 0 کامنت

خرید Xbox One S

به جای یک جانشین مناسب ، یک نسخه ظریف از Xbox One موجود است و بیش از چند شگفتی در انتظار شماست. در حالی که Xbox One S  همان کنسولی است که مایکروسافت در سال 2013 منتشر کرده است ، تغییرات قابل توجهی ایجاد شده است. بسیار چشم نواز و زیبا است ، بسیاری از مشکلات زیبایی کنسول اصلی را برطرف می کند. به آن قابلیت4K و دامنه دینامیکی بالا (HDR) را اضافه کنید ، به این معنی که بازی ها و فیلم های شما می توانند از جدیدترین تلویزیون ها نهایت استفاده را ببرند. همچنین از افزایش عمده قدرت نسل بعدی Xbox One X بهره ای نمی برد. اما آنچه که دارد ممکن است آن را به پرفروش ترین کنسول سال 2016 تبدیل کند: ارزان ترین پخش کننده Blu-ray UHD در بازار است.

کنترل کننده بی سیم همچنین محلی است که می توانید هدفون یا هدست را برای چت به صورت آنلاین وصل کنید. هنگامی که کنترل کننده راه اندازی شد و کنسول متصل و روشن شد ، دستورالعمل های روی صفحه را برای زبان و تاریخ و زمان دنبال کنید. سپس از شما خواسته می شود که کنسول خود را به اینترنت یا از طریق WiFi یا اتصال اترنت سیمی متصل کنید. اترنت اغلب از WiFi قابل اطمینان تر و سریعتر است و اگر Xbox نزدیک روتر یا پورت اترنت در دیوار شما باشد ، استفاده از آن را برای اتصال آنلاین توصیه می کنیم.خرید ایکس باکس وان اس

خرید ایکس باکس وان اس


Xbox One Sدر قسمت داخلی مشخصات One S مشخصات Xbox One را نشان می دهد. این پردازنده از یک پردازنده مرکزی سفارشی هشت هسته ای AMD با فرکانس 1.75 گیگاهرتز و همان پردازنده گرافیکی Radeon با 1.23 TFLOPS حداکثر توان سایه زنی و 8 گیگابایت RAM DDR3 بهره می برد. چیپست ممکن است مانند گذشته باشد ، اما فرکانس GPU از 853 مگاهرتز به 914 مگاهرتز افزایش یافته است. این ممکن است باعث بهبود جزئی عملکرد شود ، اما مایکروسافت می گوید که این یک نقطه فروش نیست. 

در عوض ، قدرت اضافی برای کنترل فشار بازی های HDR وجود دارد. HDR نکته مهم بعدی در فیلم است. اصولاً کنتراست بیشتر و طیف وسیع تری از رنگ ها را ارائه می دهد. ما در حال دیدن آن در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هستیم ، اما اکنون به بازی ها می رسد. اولین بازی های HDR بازی Forza Horizon 3 و Gears of War 4 است


خرید ایکس باکس وان اس


این کنسول به سادگی به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتواند بازی های مدرن را در بهترین حالت خود جای دهد و انجام این کار فقط باعث می شود سازندگان از توانایی واقعی خود باز بمانند.