نسخه فیزیکی بازی Resident Evil Village | بازی Resident Evil 8

  • نویسنده : عناوین بازی
  • دو شنبه 24 خرداد 1400
  • 0 کامنت

دیسکت resident evil village 8 ps5

از سال 1996 ، سری معروف ترسناک به سرعت به یکی از مشهورترین عناوین بازی در تاریخ تبدیل شده است که یک مرکز تبلیغات لرزه ای و وفادار ایجاد کرده است.

با برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه مه ، اندازه احتمالی بارگیری آن توسط Playstation Game Size در توییتر فاش شد ، که نشان داد با پچ روز اول ، مجموع 27.235 گیگابایت خواهد بود که شما در صورت خرید دیسکت این بازی کلی از حجم اینترنتتون رو میتونید برای خودتون نگه دارین. در حالی که بازی دارای کراس پلتفرم است ، نسل های قبلی کنسول های سونی به بازی دسترسی خواهند داشت. اما در این مرحله هیچ نشانه ای در مورد اندازه بازی در PS4 وجود ندارد. با این حال ، باید اضافه کرد که هر دو بارگیری تک و چند نفره در مجموع 50 گیگابایت است ، و تنها پخش کننده تنها 35 گیگابایت است. اگرچه ممکن است برخی از فضای هارد دیسک پاک شود ، این میزان قابل توجهی کمتر از Activision’s Call of Duty Warzone و Cold War است.

همانطور که گفتیم ، پیش بارگیری دو روز قبل از تاریخ انتشار 7 مه در دسترس است. اما در حال حاضر بدون تایید رسمی Capcom ، این ممکن است در هفته های آینده تغییر کند.

اما داشتان بازی، چند سال پس از وقایع هولناک در مورد مخاطره زیستی مورد تحسین منتقدان Resident Evil 7 قرار گرفت و داستان کاملا جدید با زندگی اتان وینترز و همسرش میا در مکانی جدید و فارغ از کابوس های گذشته آغاز می شود. درست همانطور که آنها در حال ساخت زندگی مشترک جدید خود هستند که یکباره فاجعه دیگری برای آنها رخ می دهد.


نسخه فیزیکی بازی Resident Evil Village


نسخه فیزیکی بازی Resident Evil Village


ویژگی های بازی:

بازیکنان نقش Ethan Winters را بر عهده می گیرند و از طریق دیدگاه اول شخص هر نبرد نزدیک و پیگیری ترسناکی را تجربه می کنند.

کریس ردفیلد به طور معمول در مجموعه های رزیدنت ایول قهرمان بوده است اما ظاهراً حضور وی در روستای رزیدنت اویل او را با انگیزه های شوم پوشانده است. انبوهی از دشمنان جدید ساکن دهکده معمایی بی امان ایتان را شکار کرده و مانع از هر حرکت او می شوند در حالی که تلاش می کند کابوس جدیدی را که در آن قرار دارد درک کند.

بیش از یک پس زمینه مرموز برای وقایع هولناکی که در بازی رخ می دهد ، دهکده در نوع خود شخصیتی است با رمز و رازهایی برای کشف ایتان و وحشت برای فرار از آنها.

اما خرید دیسکت این بازی جذاب resident evil village یا همون نسخه هفت و حتی اکانت قانونی اون رو از طریق سایت حاجی میتونید تهیه کنید.