خرید بازی Returnal برای PS5 | نسخه ی فیزیکی بازی Retutnal

  • نویسنده : عناوین بازی
  • دو شنبه 24 خرداد 1400
  • 0 کامنت

خرید بازی Returnal برای PS5


برای خرید بازی returnal ps5  باید بدونید که با برنامه ریزی انجام شده برای انتشار در ماه مه باید گفت اندازه احتمالی بارگیری آن توسط Playstation Game Size در توییتر فاش شد ، که نشان داد با پچ روز اول ، مجموع 27.235 گیگابایت خواهد بود. در حالی که بازی دارای کراس پلتفرم است ، نسل های قبلی کنسول های سونی به بازی دسترسی خواهند داشت. اما در این مرحله هیچ نشانه ای در مورد اندازه بازی در PS4 وجود ندارد. 


با این حال ، باید اضافه کرد که هر دو بارگیری تک و چند نفره در مجموع 50 گیگابایت است ، و تنها پخش کننده تنها 35 گیگابایت است. اگرچه ممکن است برخی از فضای هارد دیسک پاک شود ، این میزان قابل توجهی کمتر از Activision’s Call of Duty Warzone و Cold War است. قبلا هم اعلام شده که پیش بارگیری دو روز قبل از تاریخ انتشار 7 مه در دسترس است.


نسخه ی فیزیکی بازی Retutnal


نسخه ی فیزیکی بازی Retutnal


با خرید اکانت قانونی بازی Returnal به عنوان بازی انحصاری PS5 ، از ویژگی های خاص کنسول مانند بارگیری سریع و صدای سه بعدی بهره می برید. این سلاح ها همچنین از بازخورد لمسی و محرک های سازگار DualSense استفاده می کنند ، بنابراین هر یک باید احساس بی نظیری کنند. بازی توسط Housemarque ، توسعه دهنده سازنده سنگهای PlayStation مانند Resogun و Alienation ساخته شده است.

در بازی ریترنال ps5 یک تیرانداز سوم شخص است که با سقوط یک فضانورد به نام سلین در یک سیاره مرموز که خانه موجودات بیگانه وحشی و وحشی است ، شروع به کار می کند. هنگامی که این هیولاها ناگزیر او را می کشند ، او درست قبل از سقوط در همان سیاره دوباره بیدار می شود

اما خرید دیسکت این بازی جذاب Returnal ps5 disc یا خرید اکانت قانونی بازی RETURNAL رو از طریق سایت حاجی میتونید تهیه کنید.