خرید بازی Assassin's Creed Valhalla | نسخه فیزیکی بازی Assassin's Creed Valhalla

  • نویسنده : عناوین بازی
  • چهار شنبه 26 خرداد 1400
  • 0 کامنت

خرید بازی Assassin's Creed Valhalla

پس از یک مقدمه نمایشی ، Assassin's Creed Valhalla  شما را در یک قطعه زیبا و ناهموار از نهم قرن نروژ شل می کند. این بازی به شما می گوید که باید به سمت روستای خود بروید ، اما در برابر اصرار مقاومت کنید. با انجام این کار داستان Valhalla به حرکت در می آید و قبل از اینکه بدانید با یک قایق طولانی به انگلیس می روید. در عوض ، آن تلاش را رد کنید ، وسایل کمک ناوبری بازی را غیرفعال کنید و با سرعت خود کاوش کنید.


من بلافاصله عاشق منظره منجمد نروژی Valhalla شدم ، و تصمیم گرفتم قبل از عبور از دریای شمال بیشترین زمان را در آنجا بگذرانم. مانند Origins و Odyssey ، شما می توانید یک همراه پرنده را احضار کنید - اینجا زاغی به نام Synin - نقشه را برای شما جستجو کند. با این کار آیکون های زرد ، آبی و سفید نمایان می شوند که نشانگر ثروت ، رمز و رازها و مصنوعات هستند.ثروت می تواند به معنای صندوقچه ای پر از مواد ساخت نادر باشد ، انبوهی از نقره ، سلاح جدید یا کتاب دانش ، که توانایی های جنگی ویژه ای به شما می دهد. مصنوعات می توانند طرح های جدید خال کوبی یا اشیایی باشند که رنگ روایتی را به جهانیان ارائه می دهند. و رمز و رازها ، جالب ترین مورد از این سه مورد ، جستجوی جنبی است. همچنین می توانید این نمادها را با بالا رفتن از ساختمان های بلند یا قله های کوهستانی بسیار وحشتناک که این قسمت از نروژ دارای بسیاری از آنهاست ، نشان دهید.


نسخه فیزیکی بازی Assassin's Creed Valhalla


قبل از اینکه بخواهم داستان والهلا را بشکافم کنم ، حدود 12 ساعت را با قایقرانی ، سوارکاری و کوهنوردی در اطراف فیوردها گذراندم ، و هر زمان که به یک نشانگر نزدیک می شدم ، این مارکرها را بررسی می کردم. اگر فقط کورکورانه از یک آیکون به یک آیکون دیگر بروید ، در آن دام جهانی آشنا Ubisoft قرار می گیرید که فقط یک چک لیست غول پیکر را انتخاب می کند. اما اگر جهان را بدون هدف خاصی کاوش کنید ، بیش از آنکه در جستجوی چیزها باشید ، روی چیزهایی گیر می افتید ، این احساس ارگانیک تری دارد.


نسخه فیزیکی بازی Assassin's Creed Valhalla


منبع : www.pcgamer.com