• نویسنده : اکانت قانونی بازی و خرید اکانت اشتراکی
  • 0 کامنت

اکانت قانونی بازی و خرید اکانت اشتراکی گیم

 اکانت قانونی بازی و اکانت اشتراکی گیم

اکانت قانونی و اشتراکی

حالا میرسیم به اصل کار حاجی گیم

چیزی که برترین نقطه قوت حاجی گیم نسبت به تمام مدعیان اکانت های قانونی بازی ps4 هستش.

اگه بخاین دقیق تر بدونین ما سه مدل اکانت قانونی داریم که از سایت سونی میشه تهیه کرد:

اکانت ظرفیت 1:

بازی‌های ظرفیت اول از نظر قیمت، از سایر ظرفیت‌های بازی‌های دیجیتالی ارزان‌تر هستند. اما این ظرفیت از بازی‌های دیجیتالی بصورت کامل فاقد گارانتی و ضمانت از طرف ما می باشد. اما چنانچه کاربران از بازی به صورت آفلاین استفاده کنند، می‌توانند بدون نگرانی از قفل شدن بازی، آن را برای همیشه در اختیار داشته باشند. مهلت نصب دیتا برای اکانت‌های ظرفیت اول در مراجع مختلف متغیر است اما بصورت کلی شش ساعت می‌باشد که با توجه به سرعت اینترنت ضعیف ایران و قطعی های فراوان کار بسیار پرریسکی است. این به آن معناست که بعد از شش ساعت، اکانت‌های ظرفیت اول فاقد گارانتی می‌شوند و با این در این مدت دانلود و برای همیشه آفلاین بازی کرد.

اکانت ظرفیت 2:

بازی‌های ظرفیت دوم، دسترسی کاملی را در اختیار استفاده کننده می‌گذارند. این بازی‌ها از نظر قیمت، از سایر ظرفیت‌ها گران‌تر هستند اما دلیل این گران بودن، کامل بودن اکانت می‌باشد. درواقع کاربرانی که قصد استفاده از بازی و فروش مجدد آن را دارند می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند. بازی‌های ظرفیت دوم از هر نظر شامل ضمانت می‌شوند و کاربران می‌توانند با خیالی آسوده هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین بدون دغدغه از این نوع بازی‌ها استفاده کنند.

ولی خب طبیعتا عیب بزرگ آن قیمت بسیار بالای این نوع اکانت هاست.

اکانت قانونی ظرفیت سه اشتراکی (آفلاین):

اما اصلی ترین تفاوت حاجی گیم در بحث اکانت های قانونی که منحصرا فقط در اختیار حاجی گیم هست اکانت ظرفیت سه هست که ما فقط بصورت آفلاین و اصطلاحا به صورت اشتراکی با شرایط زیر ارایه می گردد:

۱-در زمان اجراي بازی حتماً باید به اينترنت وصل شويد

۲-روی اکانت خودتان نمیتوانید بازی کنید
فقط از طریق ورود به اکانتی که ما بهتون میدیم میتوانید بازی کنید.

۳-این اکانت ها بصورت قانونی خریداری میشوند و هکی نیستند

۴-منظور از اشتراكي يعني اين اكانت به چند نفر داده ميشه. در بعضی از ساعات ممکنه قفل بازی دیر تر باز بشه .اما قفل هيچگاه دائمي نميشه

نكته: براي استفاده اكانت هاي اشتراكي درسته كه بايد آنلاين بشين اما در زمان بازي بايد اينترنت رو قطع كنين براي همين اين نوع اكانت ها مخصوص استفاده بخش داستاني يا آفلاين بازي هست.

این محصول به صورت کد دیجیتال (ایمیل و پسورد) می باشد و شامل دیسک فیزیکی بازی نمی باشد.

پس از خرید و پرداخت آنلاین اکانت بازی در تلگرام به همراه آموزش نحوه استفاده تحویل شما می گردد.

با توجه به توضیحات فوق و شرایط مناسب و مدنظر شما برای بازی و قیمت های اکانت ها بهترین گزینه را با توجه به توضیحات داده شده انتخاب کنید.