• نویسنده : خرید گیفت کارت پلی استیشن و اکانت پلاس
  • 0 کامنت

خرید گیفت کارت پلی استیشن و اکانت پلاس

خرید گیفت کارت پلی استیشن و اکانت پلاس


انواع گیفت کارت و اکانت پلاس :

حاجی گیم اینجا هم هست. کلا هرجا که تحریم و مافیای قدرت بخوان قیمت رو ببرن بالا حاجی گیم اون موقع هستش که حضورش الزامی میشه.

حاجی گیم دراین زمینه هم فعالیت خود را با هدف ایجاد بستری امن و مطمئن برای ارائه محصولات دیجیتالی آغاز کرد. تمرکز اصلی ما ارائه انواع گیفت کارت با مکانزیم تحویل فوری بلافاصله پس از پرداخت می باشد. با توجه به اهمیت سرعت خرید و خدمات پس از فروش تیم پشتیبانی حاجی گیم همیشه در کنار شماست.

همینطور با توجه به افزایش نرخ دلار، حاجی گیم تصمیم گرفت تا برای سهولت افراد علاقه‌مند به بازی، به فروش اکانت‌های پلاس با پایین‌ترین قیمت بپردازد. ضمنا فراموش نکنید که شما می‌توانید بعد از دریافت یوزرنیم و پسورد اکانت پلاس از ما، آن را طبق راهنمایی که برای شما ارسال شده و در صفحه اول سایت نیز موجود است، بر روی اکانت خود به اشتراک بگذارید. اکانت‌های ما کاملا قانونی بوده و از لحظه‌ای که سفارش می‌دهید  تنها صرفا برای شما بوده و در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت.

این گیفت کارت ها برای خرید گیفت کارت، برای خرید برنامه های تلفن همراه و خرید لایسنس از برخی سایتهای خارجی گرفته تا گیفت کارتهای خرید بازی از استور سونی و ایکس باکس تا حتی itunes مورد استفاده می باشد. حاجی گیم برای مبارزه با تحریمات کشورهای مختلف و عدم وجود ویزا کارت و مستر کارت در ایران گیفت کارت را برای رفع نیازهای تلفن همراه و سایر امکانات پیشنهاد میکند.

اعتماد شما و پشتکار ما از ملزومات رسیدن به اهداف حاجی گیم است.